Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изключване на Nuvi 760

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изключване на Nuvi 760

    Здравейте,
    Имам Nuvi 760. Незнам въобразявам ли си или просто до момента не съм обръщал внимание, но последно време ми прави впечатление следното: Когато навигатора е на стойката и е захранен през кабела, ако го сваля от стойката или извадя захр. кабел от запалката, излиза съобщение за загуба на захранването и пита дали да се изключи или да остане включен. Ако избера опцията изкл. - се изключва. Също ако е на стойката и е захранен през кабела, при спиране от бутона се изключва. Обаче ако е на стойката , но не е захранен през кабела или не е на стойката т.е. когато работи на батерия, като го спирам от бутона не се изключва. Чува се понякога един туткащ звук и нищо не се случва. Поне не на момента. След извесно време 1-2 мин., а може и повече чак тогава спира. Това не ми се вижда нормално и понякога ме изнервя доста. Има ли някой на идея в какво точно се състои проблема - дефект, активирана някаква опция или....

  • #2
    До: Изключване на Nuvi 760

    Здравей, аз съм с 760 също, но при мен няма такъв проблем. Има веорятност, ако я оставяш на слънце нещо да ти блоква, ама не знам.
    Дарин 0897042636
    ВАЗ 2105

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X