Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin NUVI 350 проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin NUVI 350 проблем

    Навигацията е взета от Англия....
    Та, проблема ми е следния: карти на Бг как да си добавя...( не ме псувайте, не можах да открия как).
    А най-неотложния ми въпрос е как да пренасям на картата че колата е минала над реката( Дунав) или ферибота между Англия и Франция.....
    1 път го прехвърлих отАнглия доФранция на късмет, ама сега стои на Оряхово... и няма оправяне ... след рестарта пак няма ...
    Последно редактирано от Pacific; 30-04-10, 11:25.

  • #2
    До: garmin NUVI 350 проблем

    Картата се купува, в упътването пише как се поставя.

    Коментар


    • #3
      До: garmin NUVI 350 проблем

      Първоначално публикуван от iliabg Преглед на мнение
      Навигацията е взета от Англия....
      Та, проблема ми е следния: карти на Бг как да си добавя...( не ме псувайте, не можах да открия как).
      А най-неотложния ми въпрос е как да пренасям на картата че колата е минала над реката( Дунав) или ферибота между Англия и Франция.....
      1 път го прехвърлих отАнглия доФранция на късмет, ама сега стои на Оряхово... и няма оправяне ... след рестарта пак няма ...
      Англия и Франция заслужават, ако не по-голямо, то поне същото уважение като Оряхово.
      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

      Коментар


      • #4
        До: Garmin NUVI 350 проблем

        До модератора , с пари всеки може! Все пак търся начини , този отговор е един от тях!
        До колегата с уваженията.... спор няма, Англия и Франция са за изтребване, не стават, ама се пак искам с кола от Бг да стигна, а като не ми работи навигацията ... няма как .... та помогнете и моля някой ако има или е имал подобен проблем да не може да прехвърли навигацията дадед воден басейн или друго препятствие да пише!

        Мерси предварително и успехи на всички ....

        Коментар


        • #5
          До: Garmin NUVI 350 проблем

          Точно в този Форум, безплатна карта на България няма да ти се даде. Ако се огледаш наоколо, ще разбереш защо. На правописа също се държи, а за това, че не си минал водното препятствие, предполагам, че някой ще ти отговори.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X