Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Holux M1200 ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Holux M1200 ???

    Някой да има такава джажа или от сорта???
    Интересува ме как се държи и как се точи инфото от него и какъв формат излиза накрая? Какви са настройките за чертане на трак и съответно спрямо формата разбира се, като се прехвърли на MapSource ли да се вижда скоростта на движение ?
    Благодаря !

  • #2
    До: Holux M1200 ???

    Това е по-малкия събрат на М1000 който работи със същия чип на МТК и отзивите от него из нета за добри така че предполагам и този няма да се спрява не по-зле от него. Иначе можеш да го ползваш със всяко едно устройство което има Bluetooth и всяка една програма поддържаща стандарта NMEA (такива са почти всички съвременни GPS програми). Но няма да е зле да посочиш с какво устройство искаш да го ползваш. А за направата на трак в GPX формат може да ти го запише кажи речи всяка една GPS програма като този файл се отваря без проблеми в Мапсорс и съответно се вижда скорост, изминато разстояние и някои други параметри в зависимост от това какви възможности има програмата за работа с този формат.

    Коментар


    • #3
      До: Holux M1200 ???

      Абе сега погледнах на ляво и дясно и се оказа, че инфото което дават за М1200 е че е трак логер- а реално е само антена ??? Нещо тука става недосмислено, ако има някой който е запознат моля да ме "светне"

      Коментар


      • #4
        До: Holux M1200 ???

        На мен ми трябва логер а не антена!

        Коментар


        • #5
          До: Holux M1200 ???

          Не е логер, иначе си работи добре.
          Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

          Коментар


          • #6
            До: Holux M1200 ???

            http://www.holux.com/JCore/en/produc...nt.jsp?pno=394
            Това е М1200Е и го дават да работи и като логер само, последно, някои има ли наблюдение над тях или не, за да знам да ли да си търся такова или нещо др ?

            Коментар


            • #7
              До: Holux M1200 ???

              Инсталирах на един познат такава с софтуер от Гармин и си работи доста добре + намира доста бързо сигнал което мен лично ме радва.

              Коментар


              • #8
                До: Holux M1200 ???

                Имам М-1000 - Работи и се държи доста прилично - Тествал съм го с корабни GPSи - за такава малка кутийка работи учудващо ТОЧНО!

                http://www.dealextreme.com/search.dx/search.holux

                Виж линка - идват доста на сметка...Скоро поръчвах на приятел Holux M-241

                Коментар


                • #9
                  До: Holux M1200 ???

                  Този тракер работи със друг чип на МТК различен от този на М1200 и М1000 които са едни и същи а този използва МТК3329 ето едно ревю в gpspassion на подобен ресивър със същия чип: http://www.gpspassion.com/fr/articles.asp?id=258

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X