Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GARMIN nuvi 1300

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GARMIN nuvi 1300

    Преди няколко дни си купих навигатор GARMIN 1300 и по това което имаше като упътване на Български го подкарах.Та въпроса ми е картата която е в устройството трябва ли да се обнови и ако да как и през колко време трябва да е това?Може и да не си задавам въпроса на правилното място но се надявам да ме извините,толкова си разбирам. И благодаря предварително на тези които ще проявят разбиране.

  • #2
    От: GARMIN nuvi 1300

    ЗДРАВЕЙТЕ!
    Искам и Аз да попитам нещо свързано с моето NUVI 1300,макар,че също незнам дали е на правилното място....Защо когато шофирам и вляза в населено място на екрана не ми изписва ограничението на скоростта(напр. 40;50 км. и т.н.)?Преди това имах на GSM инсталиран GARMIN и се появяваше,както и гледам на мои познати това ограничение излиза,но при мен ЛИПСВА...Ще Ви бъда БЛАГОДАРЕН за получен отговор...

    Коментар


    • #3
      От: GARMIN nuvi 1300

      Първоначално публикуван от kosids Преглед на мнение
      ЗДРАВЕЙТЕ!
      Искам и Аз да попитам нещо свързано с моето NUVI 1300,макар,че също незнам дали е на правилното място....Защо когато шофирам и вляза в населено място на екрана не ми изписва ограничението на скоростта(напр. 40;50 км. и т.н.)?Преди това имах на GSM инсталиран GARMIN и се появяваше,както и гледам на мои познати това ограничение излиза,но при мен ЛИПСВА...Ще Ви бъда БЛАГОДАРЕН за получен отговор...
      http://www.garmin.bg/?s=5&i=212

      Коментар


      • #4
        От: GARMIN nuvi 1300

        Първоначално публикуван от stoyanov62 Преглед на мнение
        Преди няколко дни си купих навигатор GARMIN 1300 и по това което имаше като упътване на Български го подкарах.Та въпроса ми е картата която е в устройството трябва ли да се обнови и ако да как и през колко време трябва да е това?Може и да не си задавам въпроса на правилното място но се надявам да ме извините,толкова си разбирам. И благодаря предварително на тези които ще проявят разбиране.
        Вида карта е обозначен на опаковката на продукта и би трябвало да сте информиран от брошурата на създателите на картата с какви параметри е и какво трябва да направите от момента на покупката нататък.Има срокове за регистрация в сайта за подръжка и в момента в който устройствато ви е се сканира от системата ще научите статуса си на картата в навигацията. karta.bg

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X