Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Гармин Нуви 1490т

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Гармин Нуви 1490т

    Здравейте,.Закупих нуви 1490т с бг карта 5.01,и европа 2010.20.,проблема ми е следния,когато разглеждам картата вси4ко е наред,но когато навигирам с нея не ми показва градове,села,блокове.а когато натисна да я разгледам ми показва вси4ко.Дори когато просто си карам,без да съм задал маршрут пак не ми показва каде съм,влизам в градове,села,а незная къде съм.Къде е проблема.Благодаря предварително,надявам се да ми помогнете.

  • #2
    До: Проблем с Гармин Нуви 1490т.Помогнете

    влез в инструменти/настройки/карта. в менюто "карта детайли" му задай "повече". мисля че от там ти е проблема.
    LZ1IHM

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с Гармин Нуви 1490т.Помогнете

      Всички Nuvi-та изобразяват POI (в това число и блоковете) само в режим на разглеждане на карта.
      Но новите модели (забелязал съм го при Nuvi765 с английския firmware) имат някакъв бъг и не показват имената на населените места при навигация (или в нормалния изглед).

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с Гармин Нуви 1490т.Помогнете

        Колега друго което си мисля е, че си включил и двете карти едновременно. Увери се, че ти е чекнтата само Българската карта без сити навигатора. (Настройки-Карта-Карта инфо) Хайде дано се оправи, че неприятна работа!

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с Гармин Нуви 1490т

          Поне за Nuvi765 не е това проблема , защото се виждат като рисунка , но няма надпис. Писано е за това в темата за Nuvi765.

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с Гармин Нуви 1490т.Помогнете

            Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
            Всички Nuvi-та изобразяват POI (в това число и блоковете) само в режим на разглеждане на карта.
            Но новите модели (забелязал съм го при Nuvi765 с английския firmware) имат някакъв бъг и не показват имената на населените места при навигация (или в нормалния изглед).
            То4но така е при мен,вЧера бях в София-Геотрейд,и там това ми обясниха.Това е ограниЧение от Гармин.от нуви 765 е така,и така ще продължава да бъде занапред при новите устройства.От Геотрейд също ми обясниха,Че има доста оплаквания по този проблем,и те са направили запитване до Гармин,и се надяват в най скоро време да обновят софтуера на нувитата от 765 нагоре.
            Последно редактирано от Pacific; 12-11-09, 14:01.

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с Гармин Нуви 1490т

              Момчета,благодаря ви за отговорите,но няма оправия.ВсиЧки устройства от нуви 765 нагоре са така,и така ще бъде занапред при новопроизведените.Вчера бях в София по този проблем и пробвах 4-5 устройства от 765 нагоре, при всиЧките е така.Така че проблем няма нито картата,нито устройството,просто това е някакво ограни4ение от Гармин....за съжаление,трябва да се свиква.Аз досега бях с нуви 250,и този проблем го нямах,инаЧе нувито 1490т работи безупре4но с този голям екран просто е супер,от фирмата където закупих нувито ми предложиха да ми го заменят,или върнат парите,тъй като съм в седем дневния срок като не съм доволен от него ,но аз след малко размисъл отказах(бях си решил че искам по нов модел),след като от Геотрейд ми казаха Че са запознати с проблема,и са направили запитване до Гармин. ВЪЗМОЖНО Е,ако оплакалите се като мен се увеличат,от Гармин да пуснат едно ъпдейтче на софтуера,и вси4ки машинки от 765 нагоре да заработят така,както ние искаме(поне аз така искам).
              Последно редактирано от Pacific; 12-11-09, 14:02.

              Коментар


              • #8
                До: Проблем с Гармин Нуви 1490т

                Да така е за 765 Т при навигиране показва само очертанията и тук таме имена на съседни улици, но никакъв друг детайл. А забравих показва камерите, полиция и ковчежетата от геокеша, ако има въведени такива разбира се.
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  До: Проблем с Гармин Нуви 1490т

                  Това не е Бъг а Фичър
                  Няма такава простотия, трябва да влезнеш на 2Д картата и ги показва, в нормален режим - НЕ, а при това показва имената на Улиците??????????
                  3 фърмуеъра се смениха от както го имам и Няма оправия

                  Коментар


                  • #10
                    До: Проблем с Гармин Нуви 1490т

                    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                    Това не е Бъг а Фичър
                    Няма такава простотия, трябва да влезнеш на 2Д картата и ги показва, в нормален режим - НЕ, а при това показва имената на Улиците??????????
                    3 фърмуеъра се смениха от както го имам и Няма оправия
                    Дано от Гармин направят нещо,както виждам не съм само аз с този проблем.Вие как мислите,дали ще го оправят,или така ще си остане при новите устройства.Сега разбрах,че от Гармин са отговорили по този проблем,казали че нувито не е книга за разглеждане,и че който искал да разглежда по подробно карта да си купи хартиена.,така че май така ще си остане.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Проблем с Гармин Нуви 1490т

                      Първоначално публикуван от badjo.dido Преглед на мнение
                      ...

                      Сега разбрах,че от Гармин са отговорили по този проблем,казали че нувито не е книга за разглеждане,и че който искал да разглежда по подробно карта да си купи хартиена.,така че май така ще си остане.
                      Ако това е вярно (ако имаш такъв отговор - дай го тук) то за щастие те не са Монополисти - има и други фирми който може и да послушат какво все пак искат Клиентите
                      Само Сабин трябва да го убедим да портне картата

                      П.С.
                      Жалко, че повечето алтернативи са по-зле (лично мнение), но пък Гармин за съжаление вместо да се подобряват се прецакват, така, че ще видим

                      Коментар


                      • #12
                        До: Проблем с Гармин Нуви 1490т

                        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                        Ако това е вярно (ако имаш такъв отговор - дай го тук) то за щастие те не са Монополисти - има и други фирми който може и да послушат какво все пак искат Клиентите
                        Само Сабин трябва да го убедим да портне картата

                        П.С.
                        Жалко, че повечето алтернативи са по-зле (лично мнение), но пък Гармин за съжаление вместо да се подобряват се прецакват, така, че ще видим
                        Аз ходих в офиса,точно при Сабин,и момчетата така ми казаха ,че са отговорили от Гармин,и те също като Геотрейд са запознати с проблема,и са направили и те запитване до Гармин,казаха ми също,колкото повече и-мейли пращаме толкова по добре,и така проблема може да бъде решен в скоро време.Според мен тази тема трябва да се разшери,защото всички нови устройства са така.Аз лично тествах 5-6 усройства от 765 нагоре.а който е свикнал с нувита от 200 до 700,малко трудно ще свикне с тези....нови модели.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X