Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с IGO

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми с IGO

    Поста ми определено не е за тукл но имам страхотен проблем. Вчера пристигнах в Орландо, Флорида, САЩ със nipon GPS със IGO софтуер. Имам качени карти на Oрландо но устройството показва, че не получава сигнал от сателити. Опитaх всичко от менюто, но положението не се подобри.

    Моля ви ако някой е имал подобен проблем, или ако знае как такъв проблем може да бъде решен, да ми помогне.

    Предварително ви благодаря, защото съм много на зор.

  • #2
    До: IGO My way + карти на цяла Европа

    И аз с едно бързо питане.

    Ig08 ми е на 2гб карта, как да го прехвърля на 8гб карта?
    Копвам съдържанието на 2-та гб в компа, после пействам, катвам от компа и пействам в новата карта ли?
    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

    Коментар


    • #3
      До: Проблеми с IGO

      за 1 пост
      с кое и га си 6 или 8
      ако си с 8 кликни вършу иконата със нивото на батерията и сигнала на GPS , долен ляв край на дисплея, после излизат икони за барза работа, под тях в долен десен край има надпис GPS, кликни го и се появява скала със сателитите и тези които са в обхват. виш колко сателита ти лови и с каква сила. тва се прави на открито и чакаш. друг вариант е от менюто-настройки--GPS- и риждаш дали ти е свързан гпс приемника. ако ни е махаш отметката на гпс активиран и натискаш автооткриване. успех, пиши кво е станало
      за пост 2
      да , но виш дали ти поддържа 8GB навито

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X