Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странен проблем с nuvi 265w

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Странен проблем с nuvi 265w

    Здравейте
    от няколко месеца имам нюви 265w и досега го ползвам без никакви проблеми до днес обаче. Бях го дал на приятел да го ползва и обади ми се вчера и каза че му пише нещо на англииски след като го включил /а той не е в час с англииския/ и незнае какво да прави изключил го и днес ми го донесе. Разгледах го и като чели си е направил ресет /може и да му е помогнато / менюто беше на англииски, не помнеше траковете където съм ходил, нямаше настойки за "у дома", местоположението ми беше в Лондон, формата на часовника беше сменен и т. н.
    Съответно пренастроих си всичко и изглежда машинката тръгна нормално, остана ми едно малко проблемче обаче където изчислява сумата за горивото по различните менюта не го дава в лева а в лири за езиците различни от бритиш инглиш, а за него липсва знак за валутата .
    Моля ако някой има идея откъде да оправя проблема да сподели
    Мерси

  • #2
    До: Странен проблем с nuvi 265w

    Здравей
    Наява се да не си пиша сам в темата
    Искам да попитам как бих могъл да ресетна устройството до заводски настройки, защото с натискането на ресет бутона нищо не става просто се рестартира
    Благодаря предварително

    Коментар


    • #3
      До: Странен проблем с nuvi 265w

      При изключен уред натискаш с пръст долния десен ъгъл на екрана и включваш уреда. Държиш пръста докато се появи съобщение :"Наистина ли искате да изтриете..........."

      Коментар


      • #4
        До: Странен проблем с nuvi 265w

        Мерси за отговора milstan

        След като го ресетнах по указания начин и го пренастроих всичко си дойде на мястота

        Мерси

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X