Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NUVI350+city navigator europe 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • NUVI350+city navigator europe 2010

    Колеги някой има ли с такава комбинация, инсталирах картата първи път на СДто после от мапсоурса на нувито - проблема е че бавно работи - изчисляване на маршрути или като и дам да ми покаже калкулирания маршрут се бави доста. Някакви идеи?
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

  • #2
    До: NUVI350+city navigator europe 2010

    Трябва ти ресет на навигацията от скритото меню Търси темата тук в форумът е

    Коментар


    • #3
      До: NUVI350+city navigator europe 2010

      Аз вече ти писах в другите теми , ама да не правиш маршрути по няколко хиляди километри?

      Коментар


      • #4
        До: NUVI350+city navigator europe 2010

        да и мерси за помоща, навигацията е на един познат беше с карта 2008 и наистина върви по бързо може би и самата карта е орязана, сега мрънка 4е бавно става - задава маршрут от БГ до Барселона и наистина става бавно и нувито мрънка че няма памет
        [SIGPIC][/SIGPIC]
        [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

        Коментар


        • #5
          До: NUVI350+city navigator europe 2010

          Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
          Трябва ти ресет на навигацията от скритото меню Търси темата тук в форумът е
          не е от ресета опитах
          [SIGPIC][/SIGPIC]
          [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

          Коментар


          • #6
            До: NUVI350+city navigator europe 2010

            От маршрута е. Да го прави на части.

            Коментар


            • #7
              До: NUVI350+city navigator europe 2010

              Колега и ас го имам саштиа проблем мисля че няма смисал маршрута да се прави на части когато сичко сие наред в GPS. И ас сам бил с тази карта NT2008 Преисчисляваше като ракета а сега тези нови карти мога смело да кажа че са пълни измишльотини и били обновени има 5 аутобана повече от NT2008 ништо дгуго казвам ви го това нешто заштото сам го изпробвал/Международен Шофиор сам/И тази прехвалената карта NT2010 като я качих постояно искаше да ме сваля от магистралата заштото на 20 метра от магистралата имаше национал и искаше да ме свали на него а в настроиките сам му задал да ме води само по магистрали с NT2008 тези проблеми несам ги имал. И мисля да си кача пак старата карта

              Коментар


              • #8
                До: NUVI350+city navigator europe 2010

                Първоначално публикуван от panko_80 Преглед на мнение
                Колега и ас го имам саштиа проблем мисля че няма смисал маршрута да се прави на части когато сичко сие наред в GPS. И ас сам бил с тази карта NT2008 Преисчисляваше като ракета а сега тези нови карти мога смело да кажа че са пълни измишльотини и били обновени има 5 аутобана повече от NT2008 ништо дгуго казвам ви го това нешто заштото сам го изпробвал/Международен Шофиор сам/И тази прехвалената карта NT2010 като я качих постояно искаше да ме сваля от магистралата заштото на 20 метра от магистралата имаше национал и искаше да ме свали на него а в настроиките сам му задал да ме води само по магистрали с NT2008 тези проблеми несам ги имал. И мисля да си кача пак старата карта
                мерси все пак, аз вече върнах старата карта на човека и сега си е с 2008
                [SIGPIC][/SIGPIC]
                [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X