Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГПС тракер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГПС тракер

    Поръчах си този тракер TKSTAR TK905 от алито и после видях че е за 2G мрежи . Четох и разбрах че в края на 2021 г закриват 2G мрежата в Германия . Да си търся ли направо друг за 3G или 4G мрежи ?
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

  • #2
    Карай си, има още време докато спрат 2Г мрежите в ДЕ.

    За тия пари още 1-2 години да изкара ще си доволен, след време обаче ще си купиш по-хубав с повече екстри
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      От два дена се боря с трекера . Тръгна , настроих го и съм много доволен от резултата . Обаче има нещо ,което не ми дава мира и това са разходите за него . Не разбрах и не можах да намеря отговор , каква точно трябва да бъде услугата на ГСМ оператора . Трекера може да се управлява чрез СМС и изпраща отговори и това го ползвам без проблем . Имам договор за телефония и СМС без ограничения и допълнителна цена . Може да се управлява и чрез мобилно приложение или компютър , това също работи перфектно . Сметката обаче по картата намаля (предплатена услуга ) . И сега се чудя каква услуга да избера . Интернет с голям лимит или договор за неограничена телефония и СМС . Не разбирането ми е в резултат , че не можах да разбера как точно работи и на какъв принцип това устройство . Ще се радвам на всяко едно мнение и разяснение .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #4
        Колега и аз имам тракер на колата и на месец ми излиза точно 2.99 лв. Предплатена карта на bob пак е към A1 към тази цена имам точно 100 MB предостатъчни са за да може тракера да праща информация. При мен на месец не отиват повече от около 35-40 някъде. А СМС праща само ако например е под охрана и се отвори врата, даване на контакт, удар по колата, изключване на акумулатора и така нататък. Така, че и СМС-сите не са много за месеца.

        Коментар


        • alexalex69
          alexalex69 коментира
          Редактиране на коментар
          Моят чрез мобилното приложение и сигнал за движение има и за заряд на батерията . Май от абонамент за телефония и СМС , ще мина изцяло на интернет .

        • moci111
          moci111 коментира
          Редактиране на коментар
          Карти на боб подават ли се още?

        • alexalex69
          alexalex69 коментира
          Редактиране на коментар
          Има и на ЛЕЩА , ама при мен нито на БОБ , нито на леща има .........

      • #5
        Момци за какво точно го ползвате , искам да кажа каква е целта ?
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • alexalex69
          alexalex69 коментира
          Редактиране на коментар
          Аз лично мисля да си пазя ремаркето .

        • cnc82
          cnc82 коментира
          Редактиране на коментар
          И аз така си помислих , в случай на кражба .
          А някакво друго приложение без да сме песимисти..?

      • #6
        Аз пък искам да попитам, някой има ли опит с това:
        https://www.traccar.org/

        Представлява безплатен сървър, към който могат да се насочват тия, китайски тракери.
        Стига да се поддържа протокола.
        Вярно, за едно устройство не си струва, но ако "флотата" наброява няколко автомобила, (в нашето разширено семейство има 4-5) може и да има кяр - инсталира се на едно Разбери Пи, или ако така и така има работещ 24/7 компютър някъде.
        Или VPS хостинг.
        За карта с интернет, имам 2 от Виваком, които ги даваха с домашния интернет - без месечна такса, ама с мизерна скорост, ама за проследяване е бомба.

        Има и клиент за Айфон или Ан-дроид, така че може и на телефон, захвърлен в колата или ако мултимедията е с андроид.

        Коментар


        • #7
          За близо месец ползване съм много доволен и спя по-спокойно . Не че съм си позволил да паркирам на много ветровито място .....
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • moci111
            moci111 коментира
            Редактиране на коментар
            Yuntrack ли е приложението което ползваш ?

          • alexalex69
            alexalex69 коментира
            Редактиране на коментар
            www.mytkstar.net

          • moci111
            moci111 коментира
            Редактиране на коментар
            Аз сега пробвам с vivacom free трябва да се презарежда през 60 дена ограничил съм sms. Ще зареждам за по 5 лева на два месеца ако става това ще е най изгодното. Като се натрупат повече пари може и sms да пусна. Но за сега за пробата няма да зареждам да видя ще стига ли нета.

        • #8
          Някой дали ползва CJ780

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X