Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нюви 2360. Не прави нищо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нюви 2360. Не прави нищо

    Спътниците уж хваща. А после по менюто се държи ... никак.
    Счупено ли е, или аз нещо?
    Да, купено е в Омерика, ако има значение.

  • #2
    Едва ли е счупено. Просто нещо е станало, но все пак може ли по-подробно какво не прави?
    Не реагира екрана на допир, до кой екран стига като зареди (доколкото схванах стига до екрана с основното меню), какво има качено на него като карти, правени ли са му скоро ъпдейти, като го закачиш към компютър вижда ли го компютъра?
    Дай малко повече инфо (снимки също, ако може) - така просто се чудим какво става и не знаем какво да те посъветваме да направиш..
    На първо време можеш да го ресетнеш, ако няма ценни данни да него - на изгасен уред - пръста в долният десен ъгъл (или горния десен - не помня вече), стартираш, като държиш пръста в ъгъла докато не те попита искаш ли ресет.
    Потвърждаваш и се връща към фабричните настройки.
    След ресета ще намери зор сателитите, за това с гърба нагоре към небето и чакаш докато ги хване (може да отнеме и повече от 20-30 мин.), защото е от Щатите и ще търси сателитите над тях, а не над Европа.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #3
      То е ново, в смисъл не е използвано. Та ясно, че алманаха му е от времето на Ной.
      Още по-голям проблем е, че аз нещо ..., демек нищо. Ще излезе, че имам психологически проблем с тия днешните джаджи. Ако ще цял ден да търси спътниците за пръв път - не е проблем. После не можах да му поискам нито място, нито маршрут, нито нищо. Па не намерих и инструкция((
      Не съм умрял без него, страшното е, че вече ги няма любимите ми хартиени карти. А на това поне екранчето не е колкото пощенска марка, та един вид уж мога нещо и да виждам. Макар че, даже големия планшет ми е неуютно малък((( А това може да свърши работа на някой, който не се плаши от днескашните ужаси, па си е и хубаво нещо. Да има за даване, на който му трябва за малко.
      Да ти го дам, да му наместиш мозъка? Че аз вече не бях първа младост когато умираха мамутите, и по телефона май само ще ти загубя времето(((

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Хаха, това все едно аз съм го писал. Само за динозаврите не е мое
        И аз имам проблем със съвременните джаджи, и се чудя как може човек да се кефи на миниатюрния екран на телефона, и да го предпочита пред огромния(в сравнение) монирор на настолния компютър.
        Ама лапетата сега само телефони признават, света върви в грешна посока...

      • artefekt
        artefekt коментира
        Редактиране на коментар
        Бе то и аз уж така, ама оня ден съм седнал на настолния компютър и се хванАх, че се опитвам да местя страниците барайки монитора...иии като ми изтече карантината отивам да си взема телефон с по-голям екран...

    • #4
      Стефане, дай да гу видя!
      По лична карта се водя Бистришки селянин.
      Звънкай!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #5
        Стефане, от теб до Геотрейд са 800 м, до Карта БГ почти 1 км. Разходи уреда до там, времето е хубаво.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X