Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ, изтрих всички файлове на нюви 255w

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ, изтрих всички файлове на нюви 255w

    Привет,
    мишката на лаптопа ми е много чувствителна и изтрих по невнимание цялата директория "Garmin".
    Някой знае ли как мога да се оправя, че гпс-а не е мой
    Не ми се беше случвало до сега и се задават ядове
    Моля Ви ако можете да ми помогнете!
    Мерси предварително!
    Кара: Santa Fe DM, 2.2CRDI AT, 197HP, 436 Nm

  • #2
    До: Помощ, изтрих всички файлове на нюви 255w

    За възстановяване на изтрити файлове ползвам с успех R-Studio. Върши перфектна работа. Работи се лесно. Стартираш, избираш диск или устройство с което ще работиш. Избираш сканиране на това устройство. Търпеливо изчакваш . Като резултат от сканирането виждаш папките и файловете които са отсканирани. Маркираш с отметка необходмите ти. Задаваш папка в която да се копират възстановените файлове. И това е .. Дано да съм бил полезен. Успех

    Коментар


    • #3
      До: Помощ, изтрих всички файлове на нюви 255w

      Разгледай тази тема във форума мисля че може да намериш отговора там просто не съм я чел цялата но мисля че там е писано по въпроса:
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=38756
      Последно редактирано от icpart; 01-08-09, 21:57.

      Коментар


      • #4
        До: Помощ, изтрих всички файлове на нюви 255w

        Първоначално публикуван от PinochetBG Преглед на мнение
        Привет,
        мишката на лаптопа ми е много чувствителна и изтрих по невнимание цялата директория "Garmin".
        Някой знае ли как мога да се оправя, че гпс-а не е мой
        Не ми се беше случвало до сега и се задават ядове
        Моля Ви ако можете да ми помогнете!
        Мерси предварително!
        Е, като ги изтриеш с мишката, файловете отиват в кошчето, а от там лесно се възстановяват.
        ПП."Казвам го, не защото те подценявам, а защото ми се е случвало да забравя за така наречентото кошче".
        Поздрави!!!
        Garmin Nuvi 860 T

        Коментар


        • #5
          До: Помощ, изтрих всички файлове на нюви 255w

          Когато триеш от мобилно устройство и SD карта май не отиват в кошчето?
          Решението е както писаха по-горе - влизаш в boot режим и възстановяваш firmware.

          Коментар


          • #6
            До: Помощ, изтрих всички файлове на нюви 255w

            Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
            Когато триеш от мобилно устройство и SD карта май не отиват в кошчето?
            Решението е както писаха по-горе - влизаш в boot режим и възстановяваш firmware.
            не, не отиват. директно се трият без остатък. А вариантът някой с 250 да ти архивира лисващата папка и да ти я прати или да я закачи тук и ти да си я дръпнеш и запишеш, не става ли?

            Коментар


            • #7
              До: Помощ, изтрих всички файлове на нюви 255w

              И аз съм трил от SD карта о други такива усройства ... всичко си отива в "контейнера" .
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • #8
                До: Помощ, изтрих всички файлове на нюви 255w

                Лошава работа. По принцип не е проблем да се възстанови, но там има доста иформация, която е специфична за уреда с всички последствия от това. Възстановяването с чужди файлове ще е пиратска работа. Питайте собственика дали няма копие на директорията. Така ще е най-добре. Купените карти могат да се възстановят съвсем официлно.
                Garmin nuvi 765

                Коментар


                • #9
                  До: Помощ, изтрих всички файлове на нюви 255w

                  благодаря на всички за отговорите
                  не отива в кошчето (поне при мен), а и имам лошия навик за шифт дел
                  добре че устройството е дурако устойчиво и се възстановява само след рестарт
                  имам предвид, че като изтрих всичко не го разпознаваше и като гармин, а само като външен хард
                  след рестарт го разпозна като гармин и беше лесно да му възстановя системните файлове след ъпдейт
                  естествено казваше, че не може да работи, защото нямало карти и след като ги сложих всичко се оправи
                  единствено ми се наложи да взема базовата карта от друг джи пи ес
                  благодаря отново за съпричастността
                  Кара: Santa Fe DM, 2.2CRDI AT, 197HP, 436 Nm

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X