Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nuvi 350, бяло поле - карта няма !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • nuvi 350, бяло поле - карта няма !

    До сега не съм се занимавал с GPS-и и не съм мн на ясно. Става въпрос за навигация "Garmin nuvi-350". От един тракер си свалих карта на Европа (gmapsupp.img формат) със заглавие "GARMIN CITY NAVIGATOR EUROPE 2009 NT FULL UNLOCKED" и я сложих на SD-то. След като зареди бях малко разочарован защото на екрана нямаше пътища .... само стрелката и менютата на навигацията .....http://dimitrovgrad4u.com/zdrao/nuvi350.jpg

    Интересното е че като влезна в менюто на гармина (там където се задават дистинации) и като се опитам да му задам някакъв адрес си ми го показва ...
    Същия ефект се получи и с MapSource (Garmin Mapsource City Navigator Europe NT 2009)... свалих го инсталирах го с кейгена си генереирах код .... отклиучих си картата за цяла европа ... но като я сложих на гармин-а ефекта беше същия .... няма пътища но могад да се търсят адресите.

    Та, въпросът ми е ..... това значи ли че картата не е отключена или имам проблем със софтуеара ?

  • #2
    До: nuvi 350, бяло поле - карта няма !

    Излез на открито да намери сателитите, Като намери къде точно се напираш може да покаже и картата

    Коментар


    • #3
      До: nuvi 350, бяло поле - карта няма !

      ако си само със сити навигатора е нормално. просто на мястото където си няма път. както те посъветваха вече излез навън, изчакай да хване спътниците и да те локализира, после уедри изображението с +/-
      ако имаш бг карта ще ти се покажат пътищата

      Коментар


      • #4
        До: nuvi 350, бяло поле - карта няма !

        Така се и получи !
        Благодаря Ви.
        След като направи връска със сътелита и зумнах картата почнаха да се показват пътищата .... кой ти да знае че е толкова тъпо
        Още един път благодаря ..... сега трябва само да си намеря хубава карта за Европа (сега е с някаква която ми позволиха да сваля от сайта на производителя) и всичко ще заспи

        п.п. Приемам предложения коя карта да ползвам

        Коментар


        • #5
          До: nuvi 350, бяло поле - карта няма !

          Ето едно предложение:
          1. Излез от този раздел.
          2. Влез в раздел "Карти".
          3. Влез в подраздел "Векторни карти".
          4. Чети внимателно.
          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

          Коментар


          • #6
            До: nuvi 350, бяло поле - карта няма !

            city navigator

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X