Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nuvi 255W-включва и изключва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Nuvi 255W-включва и изключва

    Nuvi 255W-включва и изключва.както си карах из Шипченския проход навигатора изгасна и след това неможе да се включи напълно,включва и с след надписа че зарежда картата се самоизключва.Пробвах с рестарт от малкото копченце отдоло но няма резултат.Къде може да е проблема?Апарата е на 2 месеца и има 2 години гаранция,от какво може да се полъчава това и как да реше проблема си.Точно когато наи много ми трябваше и тои ме изостави ужас
    моля помагаите

  • #2
    До: Nuvi 255W-включва и изключва

    Първоначално публикуван от martin_ganev Преглед на мнение
    Nuvi 255W-включва и изключва.както си карах из Шипченския проход навигатора изгасна и след това неможе да се включи напълно,включва и с след надписа че зарежда картата се самоизключва.Пробвах с рестарт от малкото копченце отдоло но няма резултат.Къде може да е проблема?Апарата е на 2 месеца и има 2 години гаранция,от какво може да се полъчава това и как да реше проблема си.Точно когато наи много ми трябваше и тои ме изостави ужас
    моля помагаите
    А батерите заредени ли са? И кога?

    Коментар


    • #3
      До: Nuvi 255W-включва и изключва

      да заредена е и на зарядно го прави този номер и когато го свържа с компа пак го прави нз кво му е

      Коментар


      • #4
        До: Nuvi 255W-включва и изключва

        Здравей, колега!

        Възможно е проблемът да е софтуерен. Пробвай да ъпдейтваш уреда през сайта на Гармин, може пък да се оправи, ако не - води го в Геотрейд, ако проблемът е софтуерен ще го форматират и няма грижи, но ако си го изтЪрвал, тогава не знам...

        Коментар


        • #5
          До: Nuvi 255W-включва и изключва

          здравеи коляга ако требе да сме честни този проблем се появи след като го ъпдеитнах до версия 5.10 и тогава се появи проблема.не сам го изтървал никаде сигурен сам защото само аз го позлвам и 6те знам а и много си пазя вещите.

          Коментар


          • #6
            До: Nuvi 255W-включва и изключва

            Тогава остава Геотрейд, нали уреда ти е в гаранция...
            Аз моят NUVI съм го изпущал няколко пъти, но е здрав и
            проблеми досега не ми е създавал...

            Коментар


            • #7
              До: Nuvi 255W-включва и изключва

              навигацията я пратих вече на сервис в геотреит, и чакам вклюяване от тях

              Коментар


              • #8
                До: Nuvi 255W-включва и изключва

                Колега, ще те помоля да драснеш два реда като установиш проблема с навигацията. Аз съм с Нуви 205 и тази вечер след като качих последната версия на Бг картата OFRM Geotrade v4.90 CYR започна да прави същите проблеми - включвам я, дава зареждане на карти и умира. Пробвах и в колата и с компютъра и единствената разлика е, че след като загасне се самостартира отново и пак гасне като стигне до "зареждане на карти"
                Моят апарат също е в гаранция и явно няма да ми се размине ходенето до геотрейд
                The most beautifull navigation system in the world comes as standart in every BMW Convertible: the stars!

                Коментар


                • #9
                  До: Nuvi 255W-включва и изключва

                  здравеи колега.немога да ти кажа какво от какво се получи на нубито това изгасване и рестартирване защото от геотреид го замениха с нов и не ми казаха от какво се е получило и аз и така и не разбрах.сажалявам че немога да ти помогна

                  Коментар


                  • #10
                    До: Nuvi 255W-включва и изключва

                    Ясно. След малко отивам до геотрейд и да видим какво ще се случи. Ако разбера от къде идва този проблем ще пиша, защото го срещнах в доста теми тук, а конкретен отговор не видях.
                    The most beautifull navigation system in the world comes as standart in every BMW Convertible: the stars!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Nuvi 255W-включва и изключва

                      Така, сега се прибирам от моето обикаляне по мъките в тази жега навън
                      Първо отидох до офиса на Геотрейд на бул. Васил Левски 80 А. От там ме препратиха към картографския им отдел - магазин Лидер на "Гурко" и от там пък ме препратиха към сервиза им на улица "Малуша". Не ми се мисли ако на колега от друг град, който не познава добре София му се наложи да направи тази обиколка - ще си загуби няколко часа под 35 градусовото приятно слънце.
                      Та както и да е. Стигнах до офиса и там им обясних какво съм правил по машинката и как е започнала да дава ядове както съм описал в пост-а си по-горе. Един господин работещ там ми обясни, че явно не съм изчакал до край процеса и затова се е бъгнал софтуера. Обясних му, че изчаках всичко до край и когато процеса приключи не съм извадил директно USB кабела от комп-а, а си го изключих първо от менюто и тогава от слот-а. След това обясних, че съм качил картата стъпка по стъпка както е описано в мейл-а им. Казаха ми да им оставя машинката и щели да видят по чия вина е дала фира. Дадоха ми един протокол и сега ще чакам обаждане....
                      The most beautifull navigation system in the world comes as standart in every BMW Convertible: the stars!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Nuvi 255W-включва и изключва

                        Първоначално публикуван от X-citer Преглед на мнение
                        Ясно. След малко отивам до геотрейд и да видим какво ще се случи. Ако разбера от къде идва този проблем ще пиша, защото го срещнах в доста теми тук, а конкретен отговор не видях.
                        взели навигацията и какво стана смениха ли я твоята

                        Коментар


                        • #13
                          До: Nuvi 255W-включва и изключва

                          В мнението над твоето съм описал какво точно се случи днес. Сега чакам да ми се обадят и да кажат евентуално какъв е проблема и какво ще предложат като решение. По думите на човека, който прие машинката останах с впечатление, че няма да се подменя, а ще се ремонтира.
                          The most beautifull navigation system in the world comes as standart in every BMW Convertible: the stars!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Nuvi 255W-включва и изключва

                            То по принцип и практиката е такава на сервизите ако не може да се отремонтира и няма надежда чак тогава биха я подменили с нова, явно именно такъв е бил случая на колегата Мартин Ганев, X-citer дано да го оправят в скоро време че да си го ползваш, а за препращането то е ясно че никой не е бил много наясно в какво се състои проблема и затова са те поразмотали малко.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Nuvi 255W-включва и изключва

                              Първоначално публикуван от martin_ganev Преглед на мнение
                              здравеи колега.немога да ти кажа какво от какво се получи на нубито това изгасване и рестартирване защото от геотреид го замениха с нов и не ми казаха от какво се е получило и аз и така и не разбрах.сажалявам че немога да ти помогна
                              Колега, горе-долу колко време чака докато ти се обадят от сервиза?
                              При мен вече две седмици ни вест ни кост от тях
                              Не знам дали да не им звънна в понеделник да проверя как вървят нещата
                              The most beautifull navigation system in the world comes as standart in every BMW Convertible: the stars!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X