Обява

Свий
Няма добавени обяви.

garmin mobile xt & routes

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • garmin mobile xt & routes

    здравейте, имам следния досаден проблем: правя си маршрут в map source, запазвам го на компютъра, давам му име и го прехвърлям към нокия е71 заедно със съответните карти. картите са там, но в менюто routes на garmin-a няма никакви маршрути, изобщо не ми е активно опцията view routes. направил съм всичко съгласно книжките. някаква идея къде бъркам?
    мерси

  • #2
    До: garmin mobile xt & routes

    Като направиш рута в Мапсорс му даваш трансфер/сенд то дивайс. По този начин ще го имаш и на устройството. Уйндоуския файл няма как да бъте разпознат от XT-то
    Светът на Владо

    Коментар


    • #3
      До: garmin mobile xt & routes

      Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
      Като направиш рута в Мапсорс му даваш трансфер/сенд то дивайс. По този начин ще го имаш и на устройството. Уйндоуския файл няма как да бъте разпознат от XT-то
      мерси, това с трансфера е ясно.... проблема е че след като съм трансферирал данните не се виждаше маршрута в самото меню на джипиеса. така или иначе, оправих се. след като се трансферират данните трябва да се влезе в опцията import GPX data и тогава вече се виждат новите маршрути. в повечето случай джипиеса го прави сам, но при мене първия път като слгобих маршрут, не ми се появи автоматично това нещо.
      това беше проблема.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X