Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няма ми я къщата!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Няма ми я къщата!

    купих си навигация и какво установявам.....няма я къщата където живея, не е едноетажна......на цели 5 етажа е.....построена е през 2006-та......живея в бургас......какво да направя....към кого да се обърна....да дам координати.....или.....незнам......като се прибирам давам блока срещу нас........
    искам и друго да ви споделя......в бургас на околовръсното (от стадион черноморец до изхода на бургас посока созопол) сложиха 2 камери(които показват вашата скорост) в двете посоки, скороста е ограничена на 80км.....това според може да се отбележи в някои от обновяванията на навигациите.......

    п.с. сори ако не съм избрал мяастото за споделяне......, но съм новообранец

  • #2
    До: няма ми я къщата!

    Първоначално публикуван от avantaj Преглед на мнение
    купих си навигация и какво установявам.....няма я къщата където живея, не е едноетажна......на цели 5 етажа е.....построена е през 2006-та......живея в бургас......какво да направя....към кого да се обърна....да дам координати.....или.....незнам......като се прибирам давам блока срещу нас........
    искам и друго да ви споделя......в бургас на околовръсното (от стадион черноморец до изхода на бургас посока созопол) сложиха 2 камери(които показват вашата скорост) в двете посоки, скороста е ограничена на 80км.....това според може да се отбележи в някои от обновяванията на навигациите.......

    п.с. сори ако не съм избрал мяастото за споделяне......, но съм новообранец
    Запиши координатите и ги прати на Сабин. Обясни за какво иде реч... karta@offroud-bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: няма ми я къщата!

      Това, разбира се, ако ползваш неговата карта. Което не става ясно от първия пост.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        До: Няма ми я къщата!

        е, това е само ГПС, а не анихилатор, все пак........

        като толкова не можеш да се ориентираш за пътя до вас, както си пред къщата цъкни "запамети в любими" кръсти го "у дома" и следващия път няма да има нужда да въвеждаш блока срещу вас, а избираш "у дома" и гоу!
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #5
          До: Няма ми я къщата!

          Първоначално публикуван от avantaj Преглед на мнение
          като се прибирам давам блока срещу нас........
          И твоята не е лесна градски , щом трябва да си намираш къщата с навигация.... Може би ако питаш някой от местните ще успееш да намериш мястото.
          А това за таблата с информация за скоростта е вярно. Антирадара ми реагира винаги, но не знам дали има камери или само отчита скоростта на таблата.
          ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
          LZ1YBB

          Коментар


          • #6
            До: Няма ми я къщата!

            ако това ще те успокои на мен ми липсва цялата половина на булеварда където живея, а е доста централен. ако ти е наистина голям проблем направикакто те посъветваха, запаметяваш "у дома" или в любими места координатите и всеки път те води то избраната точка с +/- 3-4 метра отклонение

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X