Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гласове на Nuvi 255W?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гласове на Nuvi 255W?

    Здравеите имам един въпрос и тои е следният:изтеглих си от саита на Garmin един глас и го инсталирах на Nuvi-to.Този глас се появява в менюто като се влезе в(инструменти/настроики/система/за системата/гласове.Когато влезна там се вижда че е инсталиран но когато натисна върху него не реагира изобщо.
    Та вапроса ми е този глас как се използва и каде?Как мога да го използвам на ГПС-а и как да го използвам?Смятам шом Гармин са го сложили има защо да е,и дано не е напразно.




    ето и 2 снимки да се види каде се намира този фаил с устроиството.
    Благодаря предварително

  • #2
    До: Гласове на Nuvi 255W?

    Можеби трябва да превключиш езика на английски .
    Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
    GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

    Коментар


    • #3
      До: Гласове на Nuvi 255W?

      Здравеите намерих каде е този глас.когато влезеш в настроики на глас и на език,този глас е в гласи настроики кадето си избираш на какъв глас да те навигира и там се пявява.много я як този глас само че е на англииски.благодаря на колегата които ме подсети каде може да е.поздрави

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X