Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Новото Нюви765Т

    Доколкото разбирам колегата, става въпрос за ФМ трансмитера, а не за трафик антената. А колкото до бавното опресняване, вече съжалявам, че дадох толкова много пари за 765 БГ. На мен ми сече на някои места с 4,70, камо ли с 4,80. А толкова много ми трябват изолиниите. Ще ходя по планините. Вече обмислям вариант да го продам.

    Коментар


    • #92
      До: Новото Нюви765Т

      Днес ще пробвам да ви направя още по-бърза карта.

      Коментар


      • #93
        До: Новото Нюви765Т

        Сигурно аз съм попаднал на дефектна 765-ца. Софтуера е 3.40, картата е 4.80, другите съм ги изключил и не забелязах никакви проблеми при пътуване Козлодуй-Варна, обикаляне из Варна, Варна-Обзор и обратно. И ФМ-трансмитера работи и блутута (ползвам нувито и като хендсфри)
        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
        Walter Rohrl
        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

        Коментар


        • #94
          До: Новото Нюви765Т

          Интересното е, че не съм имал проблем с NT-то в Европа. Вярно, че последното ми пътуване беше декември 2008, а оттогава бая ъпдейти излезнаха, но ми е странно как така БГ картата ще му тежи, при положение, че европейската е значително по- голяма и нагъчкана с разни неща.
          Аз си продадох 760ката, за да мога да ползвам топографската карта на този, а сега излиза, че ще е по- зле от преди.
          Дали това е някакво недомисляне на модела, софтуера му или начина му на работа?

          Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
          Сигурно аз съм попаднал на дефектна 765-ца. Софтуера е 3.40, картата е 4.80, другите съм ги изключил и не забелязах никакви проблеми при пътуване Козлодуй-Варна, обикаляне из Варна, Варна-Обзор и обратно. И ФМ-трансмитера работи и блутута (ползвам нувито и като хендсфри)
          А показва ли ти имената на селата, покрай които минаваш? С кой вариант на картата си?
          Зима иде

          Коментар


          • #95
            До: Новото Нюви765Т

            4.80 TOPO CYR. За имената на селата не съм се заглеждал.
            “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
            Walter Rohrl
            GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

            Коментар


            • #96
              До: Новото Нюви765Т

              Готова е нова версия, която може да тествате ако сте регистриран потребител на OFRM Geotrade.

              Пуснете меил на поддръжката и ще получите линк за сваляне.

              Коментар


              • #97
                До: Новото Нюви765Т

                Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                Колеги, днес се изключи нювито !!! Само, както си беше на конзолката (или както там се казва) в колата. После не можах да го пусна цял ден. Като се прибирах, го сложих пак на конзолката и тръгна. Като го закача на компа, не се намира всеки път. Това от днес....какво му става ? Ако е софтуерно, няма проблем, записах си оригиналния софт на SD картата, още като го закачих за първи път на компа. Но ако е хардуерно ??? В София ли трябва да го нося ??? Или в Техномаркет, от там го купих......
                Точно 10 дена направи днес.....тъкмо свикнах с него. Помагайте, моля.
                Здрвейте,

                моето е 765 закупено преди месец и на третия ден се изключи и повече не се включи !след което от сервиза на Геотреид ми го смениха.
                НО по интересното е че вчера пак умря по същия начин.
                За по малко от месец 2бр НУВИ 765 ми умират.............
                Днес жената пак ще го носи в сервиза да видим , НО това не си е работа ако трябва да го сменям по два пъти месечно , да не говорим че всичките ми записи и тракове се губят.
                Не знам какво да ви кажа но напрово ми писна, пак регистрация пак упдаити на софта и на картата ......щв ви информирам какво се случва този път , но за мен е същия проблем като преди и не е до софт. а си е хард проблем

                Коментар


                • #98
                  До: Новото Нюви765Т

                  Пак го сменихме .

                  току що жената се обади да каже че са и дали ново от геотраде.
                  трето нуви 765 за 25 дни Този път стана веднага смяната , поне от геотрейд са коректни и деистват бързо.

                  Дано повече не се налага да го носим в сервиз.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Новото Нюви765Т

                    Моето засега се държи....може да са хилави нещо по принцип....

                    Коментар


                    • До: Новото Нюви765Т

                      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                      Готова е нова версия, която може да тествате ако сте регистриран потребител на OFRM Geotrade.

                      Пуснете меил на поддръжката и ще получите линк за сваляне.
                      Здравейте! Нов потребител съм на Гармин 765Т. Имам 2 въпроса - първият към Сабин - на кой e-mail да пусна запитване за новата по-бърза версия? Аз имам 4.80 в момента.
                      И второ - за камерите. Сложих ги в POI, като ги изгетлих от http://www.renault-bg.com/radars/, но май няма никакъв резултат. Камерите са ми маркирани като активни, но не дава индикации. Трябва ли ми някаква допълителна антена? В комплекта нямаше...

                      Коментар


                      • До: Новото Нюви765Т

                        Камерите от Рено нещо правят проблеми. И други се оплакват. Пробвай тези:
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=585

                        Коментар


                        • До: Новото Нюви765Т

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          Готова е нова версия, която може да тествате ако сте регистриран потребител на OFRM Geotrade.

                          Пуснете меил на поддръжката и ще получите линк за сваляне.
                          Мислех, че регистрираните потребители получават мейл за новите версии....нали това е идеята, че сме си платили картата. Иначе може да се изтегли от торрент-тракерите.....

                          Коментар


                          • До: Новото Нюви765Т

                            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                            Мислех, че регистрираните потребители получават мейл за новите версии....нали това е идеята, че сме си платили картата. Иначе може да се изтегли от торрент-тракерите.....
                            Че те откъде да знаят, кой с какво устройство е? Въпросът е неуместен! Трябва ти, пишеш им, пращат ти, какво толко сложно има
                            LZ1PER

                            Коментар


                            • До: Новото Нюви765Т

                              Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                              Камерите от Рено нещо правят проблеми. И други се оплакват. Пробвай тези:
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=585
                              Мерси за инфото. Инсталирах новото, махнах старото инфо. Работи. Тествано по пътя - София - Кюстендил с микробус Ивеко. На няколко пъти маркира камери, като предупреждава за ограничение на скоростта. Не индикира полицията на караулката при Владая. Утре ще го тествам и с моята кола - фолксваген Тигуан.

                              Коментар


                              • До: Новото Нюви765Т

                                Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                                Мислех, че регистрираните потребители получават мейл за новите версии....нали това е идеята, че сме си платили картата. Иначе може да се изтегли от торрент-тракерите.....
                                Така е, но това не нова версия. Това е тестова версия за конкретният случай. Ако съм сигурен, че е по добра може и да решим да я изпратим на хората.

                                Някой сложи ли си я вече тази карта и има ли положителен ефект?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X