Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Новото Нюви765Т

    Няма гармин карта която да поддържа такава информация, т.е. и уредите не я подържат. Гармин едно време имаха възможност за избор че си с камион, но умишлено го махнаха, защото картите не съдържат такава информация и само се лъжеха хората. Ако някой ви каже че навигацията имаинформация за камионите - лъже ви.

    Коментар


    • #62
      До: Новото Нюви765Т

      Предполагам колегата е чул, че такова нещо съществува. То наистина е факт, но тук не знам да го има /по простата причина, че тази информация не съществува в нашите карти/.
      В америка /а може и на други места/ тировете са със по-специални навигации. Екраните са доста по-големи и с повече информация. Показва кои улици и пътища са забранени за камиони, задава се дължината, височината и тежестта на камиона и то преценява от къде можеш да минеш, не те прекрва под по-ниски мостове, ако има забрана да се кара в определени дни и часове, ти напомня за това, знае колко е горивото в резервоара, смята кога да бъде следващото зареждане и докъде ще стигнеш с него и т.н
      LZ1PER

      Коментар


      • #63
        До: Новото Нюви765Т

        Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
        Предполагам колегата е чул, че такова нещо съществува. То наистина е факт, но тук не знам да го има /по простата причина, че тази информация не съществува в нашите карти/.
        В америка /а може и на други места/ тировете са със по-специални навигации. Екраните са доста по-големи и с повече информация. Показва кои улици и пътища са забранени за камиони, задава се дължината, височината и тежестта на камиона и то преценява от къде можеш да минеш, не те прекрва под по-ниски мостове, ако има забрана да се кара в определени дни и часове, ти напомня за това, знае колко е горивото в резервоара, смята кога да бъде следващото зареждане и докъде ще стигнеш с него и т.н
        Точно това имах предвид дали съществува такъв Garmin да те предупреждава за позволената максимална височина на МПС-то,понеже адски много клиенти(тираджий) търсят такъв GPS , а аз се чудя какво да им предлагам. Интерсното ми е дали в CNENT 2009 има заложени такива опций...
        Последно редактирано от Nuclear; 10-03-09, 20:11.

        Коментар


        • #64
          До: Новото Нюви765Т

          Здравейте колеги. Сложих си спийд камерите за БГ в директорията, в която е указано (с копи-пейст). Работят си както трябва. Известяват ме със звуков сигнал, виждат се къде са и т.н. Само че Нувито ми след 1-2 часа работа и угасва. Пълен блокаж. Не може да бъде пуснато по никакъв начин. Оправя се след 3-4 часа почивка. Четох ншкъде че и на други колеги с моя модел (Нуви 765 БГ) се появявал същият проблем. Махат си камерите и всичко е ОК. Реших и аз да ги махна. Да, ама не. Не мога да изтрия файловете. Казва ми че в момента се използва файла и не го трие. Моля ако някой знае как става това, нека сподели

          Същият пост съм пуснал в темата за спийд камерите, но оттам ме посъветваха да пиша тук. Кажете моля ви, как да изтрия тези камери.

          Коментар


          • #65
            До: Новото Нюви765Т

            Излезе софтуерен ъпдейт v 3.40 за Nuvi 765.В момента го качвам и се надявам да са оправили проблема с по-бавното изчертаване.
            Поздрави!!!
            П.П. "Нова версия на картата и нов ъпдейт?Да не сте се уговаряли?"
            Garmin Nuvi 860 T

            Коментар


            • #66
              До: Новото Нюви765Т

              Дано е оправено. Ако не, препоръчвам да си качите Lite вариянта на картата.

              Между другото, я разгледайте как изглежда крастовището Левски и Гурко в София

              Коментар


              • #67
                До: Новото Нюви765Т

                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                Дано е оправено. Ако не, препоръчвам да си качите Lite вариянта на картата.

                Между другото, я разгледайте как изглежда крастовището Левски и Гурко в София
                За съжаление поне при мен забавянето остава(дори и със Lite версията).
                За кръстовището мога да кажа само едно БРАВО!!!Ще чакаме да стане така цялата карта, което най-вероятно ще отнеме доста време и нерви, но старанието което влагате дава резултат.
                Поздравления за целия екип!!!
                Garmin Nuvi 860 T

                Коментар


                • #68
                  До: Новото Нюви765Т

                  Първоначално публикуван от barir Преглед на мнение
                  За съжаление поне при мен забавянето остава(дори и със Lite версията).
                  За кръстовището мога да кажа само едно БРАВО!!!Ще чакаме да стане така цялата карта, което най-вероятно ще отнеме доста време и нерви, но старанието което влагате дава резултат.
                  Поздравления за целия екип!!!
                  Пуснах да се компилира едно тестче с още по елекотена версия да видим дали ще има видима разлика. Моля пуснете един меил кам подръжката за да ви я изпратим като е готова.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Новото Нюви765Т

                    Здравейте,
                    отдавна чета вашия страхотен форум но ходя по други теми. Сега видях с търсачка, че излизате и по тази тема, по която няма информация от първа ръка .
                    Имам проблем. Жена шофьор съм , както и да ви звучи
                    и искам да взема Нуви765Т. По-нататък ще прехвърля грижата на сина ми за поддръжката вкл. и втозифорум, защото доста неща ме объркват от това, което прочетох за GPS, но сега трябва да реша и то бързо.
                    Последните ми колебания са по следните въпроси:
                    • Основно ще го ползваме за България и за шосетата в Европа. Първото пътуване е до Гърция, където никога не сме ходили и много ме е стах че ще се зъбркам по пътищата и ще проваля ваканцията на децата. Има ли добри карти или каквото е нужно за да върши работа и за двете места. Той по принцип с пълни карти за Европа и България ли върви или се купуват после допълнително?

                    • Струва ли си да се взема Т версията, която е май за трафик информация, като в България не се поддържа и като няма приемник за трафика, който отделно се купува и май върви към 100-тина лева.
                    • Откъде да говземем на възможно най-ниската цена?

                    Благодаря много предварително на всеки, който отдели от времето си за да ми отговори и да ми помогне!

                    Коментар


                    • #70
                      До: Новото Нюви765Т

                      Първоначално публикуван от schriss Преглед на мнение
                      Откъде да говземем на възможно най-ниската цена?
                      Добър избор, цената му на някои места е с 20 лв по евтин от Геотрейд, сума за която не си струва да хабиш нерви и време, така че си го вземи най добре от тях.
                      Успех

                      Коментар


                      • #71
                        До: Новото Нюви765Т

                        аз съм със 760 и смело твърдя че е перфектен за асфалт,има си всички необходими екстри,само дето не чете топографски карти,но ти едвали ще бродиш из балкана,е няма и 3д сгради,но пък едвали ще ти трябват
                        ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                        Коментар


                        • #72
                          До: Новото Нюви765Т

                          nextvasko , asentop, Благодаря ви за съветите !

                          Картата на Европа, която е качена в него добра ли е защото във форума пишеше някъде, че Гармина е добър само за България, но не и за Европа - така ли е и с картата на този модел?

                          Коментар


                          • #73
                            До: Новото Нюви765Т

                            Аз съм с такъв, с качени карти на Европа и България дойде. Нямам забележки по картите.
                            В Европа, пресечеш ли Сърбия всичко е перфектно, не веднъж съм си намирал хотел или ресторант, или каквото и да е с Гармина. Трафик информацията там си работи и ти показва къде има задръствания и колко ще се забавиш, абе цивилизована работа.

                            Успех
                            Зима иде

                            Коментар


                            • #74
                              До: Новото Нюви765Т

                              Първоначално публикуван от schriss Преглед на мнение
                              nextvasko , asentop, Благодаря ви за съветите !

                              Картата на Европа, която е качена в него добра ли е защото във форума пишеше някъде, че Гармина е добър само за България, но не и за Европа - така ли е и с картата на този модел?
                              Картата за Европа е без забележки, мой роднина пътува с ТИР с 765Т и е много доволен.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Новото Нюви765Т

                                Колеги, никой ли няма отговор на моя въпрос???!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X