Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новото Нюви765Т

    Здравейте,колеги!
    Да е чувал някой за 765-ца без блутут?След 1310,който имах до скоро,се оказва,че този няма блутут??Възможно ли е или е някаква опция на менюто(не позволява едноременна работа с ФМ трансмитера или нещо друго?Ъпдейтнат е до 4.00 но няма разлика.
    [URL=http://dobavi.info/cars/BMW/][IMG]http://dobavi.info/cars/BMW/m20392.gif[/IMG][/URL]

    Коментар


    • Показване координатите на произволна точка на картата

      Има ли начин Nuvi 765T да ми покаже координатите на произволна точка на картата само чрез посочване? Струва ми се глупаво, за да разбера координатите на някоя точка да отида до нея чрез симулатора и тогава да цъкна върху количката. Ами ако точката е много далеч, мога ли да чакам няколко часа, докато количката си закара задника до там?! Предполагам ми се губи някоя функционалност. Бихте ли ме посъветвали?

      Благодаря.

      Коментар


      • От: Показване координатите на произволна точка на картата

        Първоначално публикуван от pvn Преглед на мнение
        Има ли начин Nuvi 765T да ми покаже координатите на произволна точка на картата само чрез посочване? Струва ми се глупаво, за да разбера координатите на някоя точка да отида до нея чрез симулатора и тогава да цъкна върху количката. Ами ако точката е много далеч, мога ли да чакам няколко часа, докато количката си закара задника до там?! Предполагам ми се губи някоя функционалност. Бихте ли ме посъветвали?

        Благодаря.
        Ако правилно съм разбрал въроса - да има. Отиваш в Накъде, от там слизаш надолу, докато видиш координати и там въвеждаш данните за точката, която искаш да се визуализира.
        Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

        Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

        Коментар


        • От: Показване координатите на произволна точка на картата

          Първоначално публикуван от pvn Преглед на мнение
          Има ли начин Nuvi 765T да ми покаже координатите на произволна точка на картата само чрез посочване? Струва ми се глупаво, за да разбера координатите на някоя точка да отида до нея чрез симулатора и тогава да цъкна върху количката. Ами ако точката е много далеч, мога ли да чакам няколко часа, докато количката си закара задника до там?! Предполагам ми се губи някоя функционалност. Бихте ли ме посъветвали?

          Благодаря.
          Ако те интересува точка далечна от мястото, на което се намираш - отиваш в "Накъде?" - намираш мястото, което те интересува (може с "Покажи на карта", "Адрес" и т.н.), натискаш "Запис" - може да му дадеш някакво временно име(не е задължително) и го запаметяваш в "Любими места". След това отваряш "Любими" и под името на тази точка са изписани координатите.
          Пробвай и ако имаш други въпроси - казвай!
          http://www.nakladkibg.com
          накладки, спирачни дискове, съединители

          088 8613380

          Коментар


          • От: Новото Нюви765Т

            Много е просто имаш бутон .....:тук е
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Новото Нюви765Т

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Много е просто имаш бутон .....:тук е
              Така е, но този бутон работи само, когато не е хванал сателит и е на GPS симулатор. Тогава координатите се търсят по начина описан от колегата kihi.
              http://www.nakladkibg.com
              накладки, спирачни дискове, съединители

              088 8613380

              Коментар


              • От: Показване координатите на произволна точка на картата

                Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                Ако те интересува точка далечна от мястото, на което се намираш - отиваш в "Накъде?" - намираш мястото, което те интересува (може с "Покажи на карта", "Адрес" и т.н.), натискаш "Запис" - може да му дадеш някакво временно име(не е задължително) и го запаметяваш в "Любими места". След това отваряш "Любими" и под името на тази точка са изписани координатите.
                Пробвай и ако имаш други въпроси - казвай!
                Опитах, но не ми показва координатите под името на точката.

                С ваша помощ успях да постигна това, което искам. Първо трябва да включа симулацията, да превключа картата в 2D режим чрез хоризонтално плъзгане по екрана, да посоча желаната точка от картата и да натисна "Тук е". След това да се върна "Назад" в 3D режим и да натисна върху количката. Това работи идеално. Обаче, има ли вариант да постигна същия резултат без да изключвам GPS навигацията - тоест без да включвам симулатора? Би ми било по-удобно.

                Само за разяснение: Искам да намеря координатите на произволна точка на картата, чрез посочване, а не да отида до точка от картата, чрез задаване на координати.

                Благодаря.
                Последно редактирано от pvn; 28-10-10, 21:30.

                Коментар


                • От: Показване координатите на произволна точка на картата

                  Първоначално публикуван от pvn Преглед на мнение
                  Опитах, но не ми показва координатите под името на точката.

                  С ваша помощ успях да постигна това, което искам. Първо трябва да включа симулацията, да превключа картата в 2D режим чрез хоризонтално плъзгане по екрана, да посоча желаната точка от картата и да натисна "Тук е". След това да се върна "Назад" в 3D режим и да натисна върху количката. Това работи идеално. Обаче, има ли вариант да постигна същия резултат без да изключвам GPS навигацията - тоест без да включвам симулатора? Би ми било по-удобно.

                  Само за разяснение: Искам да намеря координатите на произволна точка на картата, чрез посочване, а не да отида до точка от картата, чрез задаване на координати.

                  Благодаря.
                  Заблудил съм се - при мен излизат координати, като запаметя произволна точка по начина, който съм описал по-горе с малка разлика:
                  Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                  ... отиваш в "Накъде?" - намираш мястото, което те интересува САМО С "Покажи на карта", натискаш "Запис" - може да му дадеш някакво временно име(не е задължително) и го запаметяваш в "Любими места". След това отваряш "Любими" и под името на тази точка са изписани координатите...
                  С "Адрес", "Интересни места" и останалите не се получава.
                  Ако не става на твоя уред - пиши, ще мислим къде е проблема.
                  http://www.nakladkibg.com
                  накладки, спирачни дискове, съединители

                  088 8613380

                  Коментар


                  • От: Показване координатите на произволна точка на картата

                    И така не ги показва. При даване на "Запис" не ме пита за име, а директно си слага за име улицата/кръстовището, където е точката. Освен това, като натисна "Накъде?" и после "Любими" ми дава избор между "Всички любими" и "Адресен указател". Тоя "Адресен указател" не знам за какво служи. Това май го нямаше преди. Дали не се е появило с някой ъпдейт?!

                    Ако няма начин просто ще си ползвам метода с включването на симулатора. Не е голяма болка. Благодаря все пак.

                    Коментар


                    • От: Новото Нюви765Т

                      Някои знае ли как да се update-не софта така че да имам възможност за трафика (онзи файл с трафик доставчиците) при положение че след като го включа ми дава че няма update. Вкарването на пратен от Гармин.БГ код не активира нищо - изписва само кода е приет и нищо. С часове съм го чакал, и из София сме пробвали да караме, ако случайно сме в радиосянка. и Нищо...
                      nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                      Коментар


                      • От: Новото Нюви765Т

                        Прочети темата: "TMC за Garmin nuvi". При мен стана от първия път след 15 минутно седене в колата пред блока.Появи се провайдър Tix.bg и отдолу "Доживотен абонамент".

                        Коментар


                        • От: Новото Нюви765Т

                          Колега това е интересно ,би ли споделил повече подробности ! На нуви 765Т никъде невиждам нищо за никакъв трафик,дане би да иска да е на стойката с кабела !


                          едит:Абсолютно вярно,иска си стойката !
                          Последно редактирано от Roninn; 02-05-11, 19:06.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Новото Нюви765Т

                            От няколко дена има нова версия на фърмуера 4.40.Добавена е възможност за втора карта gmapsup1.img на SD.

                            Коментар


                            • От: Новото Нюви765Т

                              Версията е 5,30 - за 7хх сериите.

                              http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=3815

                              Change History

                              Changes made from version 4.90 to 5.30:

                              • Important: This software update will restore user settings to default.
                              • Fixed an error that sometimes caused units to shut down after upgrading software.
                              Nothing comes from nothing...

                              Коментар


                              • От: Новото Нюви765Т

                                Да така е за 7хх е 5,30,но за 7х5 е 4,40.

                                http://www8.garmin.com/support/downl...ls.jsp?id=4357

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X