Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kenwood DNX7200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Kenwood DNX7200

    Не е задължително да свикваш.
    Пробвай този файл, да видим ще му подейства ли.
    Слагаш го в /Garmin/Updater/1101
    Само него и нищо друго.
    След това, ако тръгне де, слагаш вместо Ldr.bin в тази директория update.txt както го писахме горе да видим какво ще стане.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #62
      От: Kenwood DNX7200

      И още нещо, на компа, с който се опитваш да видиш файловата структура качил ли си драйверите за Гармин? Имам предвид последните.
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • #63
        От: Kenwood DNX7200

        Почва да ми става неудобно вече да те занимавам. Сложих файла boot1101KenwoodDNX7200 130715 в директория /Garmin/Updater/1101

        Пъхах и вадих картата по всякакъв начин, на изключен контакт, докато е включено устройството в режим навигация, като извадя картата и я сложа, прави нещо като рестарт на навигацията и се връща пак на настройките дето съм бил, бг език обаче няма.

        Драйвър свалих този:
        https://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=591


        WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

        Коментар


        • #64
          Защо да ти е неудобно? За мен е интересно, предполагам рано или късно някой друг колега ще се "озъби" пред същия проблем и съответно ще има евентуално готово решение. Аз също се уча с теб, така че ако можем да свършим нещо, чудесно. Проблемът е, че няма гаранция, че ще я свършим задачата, а пък и аз съм далеч от София, за да изпробваме нещата на място, което ще спести и на двама ни време. Аз нямам достатъчно свободно време по принцип, а напоследък съвсем се лимитира. Предполагам и с теб е така.
          Прати ми на ЛС скайп или телефон да поговорим накратко, защото понятието "Пъхах и вадих картата по всякакъв начин, на изключен контакт, докато е включено устройството в режим навигация, като извадя картата и я сложа, прави нещо като рестарт на навигацията и се връща пак на настройките дето съм бил, бг език обаче няма." не ми носи достатъчно информация. Въпросът е какво е имало на картата, кои варианти си пробвал, появяват ли се други директории на картата или файлове, рестарта е добре, той е предвиден и след като го има - значи все пак Kenwood приема команди от SD картата като всяко друго Garmin устройство. Проблемът ми е, че никъде във форумите не откривам такъв случай, а и описание на вътрешната файлова структура на уреда. Външната е ясна - там и ти си я видял.
          Последно редактирано от ISG; 26-07-15, 16:26.
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • #65
            От: Kenwood DNX7200

            Не съм сигурен че мога да пращам лични, пратих две ама не ги виждам никъде като изпратени
            WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

            Коментар


            • #66
              От: Kenwood DNX7200

              Здравейте, колеги!
              Моля, ако някой има представа как се свързва dnx7200 с камера за задно виждане, моля да сподели опит.
              Предварително благодаря!

              Коментар


              • #67
                От: Kenwood DNX7200

                Здравейте,

                Опитвам се да подкарам карта от SD картата на устройството, но не мога. Слагам различни карти (OFRM - 60MB, City Navigator 2016 - 4GB), но устройството не показва, че има такива карти. Пробвам с SD карта, която е 8GB и слагам картите в папка garmin. Пробвах и в папка garmin=>map и пак нищо не става. Когато сложа OFRM-то в паметта на устройството си тръгва без проблеми. Ъпдейтнал съм Kenwood-а и garmin-a до последния възможен софтуер.

                Някой може ли да даде идея къде бъркам?

                Коментар


                • #68
                  От: Kenwood DNX7200

                  А, за по-горната публикация, за камерата за задно виждане - свързвате захранването на камерата към задните светлини, така че при включване на задна до камерата да стига захранване. Сигналния кавел го включвате към неговата си букса, това е жълт чинчов кабел, правите една настройка от менюто на касетофона, която не я помня, но ако има някой заинтересуван ще проверя и това е всичко. При моята камера имаше и още едно червено кабелче, което върви в сигналния чинчов кабел, което бях чел, че се свързва към лилав кабел, ако не се лъжа, но при мен тругна и без него. Това кабелче излиза от двата чинча и стърчи около 3 - 4см. и върви вътре в сигналния кабел.

                  Ако нещо не съм обяснил както трябва или имате други въпроси пишете.

                  Коментар


                  • #69
                    От: До: Kenwood DNX7200

                    Първоначално публикуван от zaio_baio Преглед на мнение
                    Card ID-то може да се види единствено през едно от сервизните менюта на гармин уред (задържаш пръст 10 секунди на батерията и след това на NEXT и на 2-рия екран го пише) - друг начин за сега не ми е известен. Относно кирилицата на този head unit - трябва да чакаш Гармин да я напишат. Аз не бих рискувал да намажа устройство за 2000+ лева.

                    Решението за рестарта е единствено да изчакаш да пуснат нов фърмуер и дано там да е фикснат проблема.
                    zaio_baio, къде задържаш пръст за 10 секунди? На тази навигация няма батерия, тя е за кола. На телефона пробвах да задържа пръст за 10 сел., на батерията, но нищо не стана. Ако някой друг знае как се вижда id-то на картата, да пише. Също моля, пишете какви карти подкарвате на устройството. Аз се мъча с една 8GB и не знам дали устройството може да разпознае толкова голяма.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Kenwood DNX7200

                      Колеги имам прословутото устройство 7200 от 5 години. Ако някой е от София и се наеме да го ъпдейтне и да качи нова карта за България и Европа ще съм много благодарен,за което ще почерпя и съм склонен да заплатя сума, за която ще се разберем.Тел.за връзка 0886088480

                      Коментар


                      • #71
                        От: Kenwood DNX7200

                        пробвах вчера да ти пратя лично ама ти е пълна кутията. Аз се отказах, нищо не успях да направя освен да сменя фона със снимка
                        WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

                        Коментар


                        • #72
                          От: Kenwood DNX7200

                          Първоначално публикуван от tonizdravkov Преглед на мнение
                          пробвах вчера да ти пратя лично ама ти е пълна кутията. Аз се отказах, нищо не успях да направя освен да сменя фона със снимка
                          Не му е пълна кутията, а има ограничения за ЛС понеже е младши участник.
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • #73
                            От: Kenwood DNX7200

                            Здравейте. Направиха ми ъпдейт 3.0 започна да говори Български,качихме карта на България и Европа ,но навигацията не говори на Български ,има ли начин и тя да се оправи?

                            Коментар


                            • #74
                              От: Kenwood DNX7200

                              Малко не ми стана ясно - как така хем говори след ъпдейта, а като сложиш картите не говори?
                              Nothing comes from nothing...

                              Коментар


                              • #75
                                От: Kenwood DNX7200

                                При старата карта и преди ъпдейта,като знам маршрут още преди да съм тръгнал с колата ми даваше напътствия на Английски в каква посока да тръгна.При новата карта задавам маршрут,но в началото ,не ми дава инструкция на къде да тръгна,но не съм пробвал да потегля с колата,може би след това да се включи някакъв говор.
                                А за говора на Български,като включа навигацията и задам,колко процента да се усили звука ги казва на Български.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X