Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преинсталация на Win CE на PNA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Преинсталация на Win CE на PNA

    Здравейте,
    Не знам дали това е точният форум, гледам тук се занимавате по скоро с навигационния софтуер, но все пак някой може да е имал моят проблем.

    Та китайската ми навигация WayteQ GT-350B се скапа тотално. При старт не се стартира операционната система.

    Открих комбинацията от кои бутони дава достъп до ъпдейт на операционната система - търси на SD картата файловете за ъпдейт а вина е 1.3 ...

    Някой правил ли е преинсталация на такива устройства и може ли да даде информация по въпроса - кой сервиз или файлове за преинсталиране ...

    Устройството би трябвало да е гаранционно, но аз не мога да си намеря къде съм забутал гаранционната карта и фактурата ... В краен случай ще си купя друга навигация, вече по-маркова

    Поздрави.

  • #2
    До: Преинсталация на Win CE на PNA

    Че тази си е добра , какво и е. Нали ги продават в Metro. Отиди там и виж кой е вносителя и им се обади.
    С резет не става ли? Има някои модели операционната система е на SD картата във файл с име nk.BIN. Търси в Google , ако нищо не излезе само при вносителя.

    Коментар


    • #3
      До: Преинсталация на Win CE на PNA

      С ресет не става, а скоро нямам път до Метро - а навигацията е купена от там .. при следващото ми ходене ще търся информация за вносителя.

      Мислех, ако някой е правил преинсталация да сподели ...

      Коментар


      • #4
        До: Преинсталация на Win CE на PNA

        аз съм със същата навигация и токущо я преинсталирах.Триеш всичко което ти е на 3SD картата и инсталираш(копираш) ново i-go .После си вкарваш карти ако в пакета на изтегленото i-go няма и си готов.I-GO можеш да го изтеглиш от някой торент. Успех

        Коментар


        • #5
          До: Преинсталация на Win CE на PNA

          I-Go то ми е наред - не ми се стартира операционната система. Навигацията я пратих в сервиза на вносителя - дано успеят да я преинсталират или да я подменят.
          Ако намеря софт с който да се направи имидж на ROM-а за този модел би ли копирал твоя?
          Ако стартираш навигацията държейки натиснат десния бутон от горе влизаш в менюто за ъпдейт на ОС от картата - но няма откъде да взема файловете, производителя не предлага тази опция ...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X