Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с NAVMAN IDN 3000

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с NAVMAN IDN 3000

    Абе пичове понеже съм много БОС с тия навигации а ми попадна туи чудо http://www.iceclearout.com/images/Z_navman-idn3000.jpg , съм с голямата молба ако има някои,които може да ми помогне със карти и софтуер ще черпя !!!

    P.S. На саита на navman няма никакъв софтуер за туи чудо,а по форумите някви пълни тъпотии цяла нощ ги четох,така че очаквам някаква смислена информация не догадки моля !

  • #2
    До: Проблем с NAVMAN IDN 3000

    Това нещо трябва да има и една "черна кутия" , която най вероятно е нави блока. Виж в нея дали има SD карта или USB за връзка с компютър. Свържи го и кажи какви директории виждаш.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с NAVMAN IDN 3000

      Е това го опитах,има карта на Германия а колкото до USB, компа не мога да го вържа защото нямам софтуер за връзка,изтеглих всичко квот намерих ама за тоя модел ЦЪК ! Просто нямам връзка с черната кутиика

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с NAVMAN IDN 3000

        Ами писах ама нещо не стана маи ? Значи така,има SD карта вътре на Германия.А тая черната кутиика има USB ама компа не разпознава устроиството Device mаnager-a нещо явно ми е сърдит Не знам кво да го правя и другия проблем е че като хакна DVD вътре ми забранява видеото,абе изобщо...

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с NAVMAN IDN 3000

          На SD картата какви директории имаш? Само картата на Германия ли? Направи една снимка(скрийншот) и я пусни. На компютъра инсталирай Microsoft ActiveSync и виж дали ще ти види кутийката. Ествствено и подай напрежение.

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с NAVMAN IDN 3000

            Готово имаш снимка на картата.Малко съм бил в грешка картите са на Дания,Австрия и Чехия.Колкото до Sinc-a не намира никакво устроиство,просто не мога да го инсталирам unknown device си е.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с NAVMAN IDN 3000

              Изглежда софта е вътре в кутията , но дай да видим какво има в папка "Arcs" и файла "Source". По кутийката има ли някъде лепенка за операционната система: WinCE4.2 или WinCE5.0. Трябва да може да се свърже с ActiveSync. Подаваш ли му захранване? Възможно е и да му трябва някой драйвер.

              Коментар


              • #8
                До: Проблем с NAVMAN IDN 3000

                Тук намерих карти за SmartST , но явно са за друга версия , защото са само от един файл , а твоите са от два файла:
                http://www.pda4x.com/read.php?tid=53884&keyword=smartST

                Трябва да се търси къде му е софтуера и ако може да се замени с друг. Естествено , ако OS е WinCE. Предполагам , че трябва да се търси *.exe файл с име "NavcarCE"

                Попитай и на този форум , макар че вече има такъв въпрос:
                http://navmanunlocked.forumwise.com/...avman+idn+3000

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X