Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Nokia

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Nokia

    Имам въпрос имам Gsm Nokia ако му сложа mobile XT и ако снадя много карти в един общ файл с име gmapsupp ще ми ги разпознае ли Gsm-a? Някой пробвал ли е това?

  • #2
    До: Въпрос за Nokia

    Да става. Просто в мапсорса маркираш няколко карти наведнъж и даваш сенд ту дивайс.
    Светът на Владо

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за Nokia

      Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
      Да става. Просто в мапсорса маркираш няколко карти наведнъж и даваш сенд ту дивайс.
      А ако ги снядя после тея който съм качил от мапсорсе с още други с software Gmaptool ще ми ги разчете ли пак?

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за Nokia

        незнам, не пречи да пробваш.
        Светът на Владо

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за Nokia

          Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
          Имам въпрос имам Gsm Nokia ако му сложа mobile XT и ако снадя много карти в един общ файл с име gmapsupp ще ми ги разпознае ли Gsm-a? Някой пробвал ли е това?
          Пробвах на нокия N95 8GB с файл около 1.8GB (CN2008, Turkey, Autodrive hellas, Romania ROAD2006, Adria Route, .....) ефекта е .... по скоро дефекта - когато зарежда картите софтуера забива и quit-ва .... може би му идва голям файла и не му достига памет ... тия дни ще пробвам с по-малък файл и ще споделя резултата

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за Nokia

            Може ли някой дами каже дали EasyMap мoже да се инсталира на N5 или карти направeни за този софт мога да се конвертират заGarmin XT Много благодаря.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за Nokia

              Възможно ли е да се инсталира Garmin mobile XT на Nokia E51? Софтуера е Simbian OZ9.2 series60v3.1UI.Благодаря предварително.

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за Nokia

                Първоначално публикуван от ivobang Преглед на мнение
                Възможно ли е да се инсталира Garmin mobile XT на Nokia E51? Софтуера е Simbian OZ9.2 series60v3.1UI.Благодаря предварително.
                Възможно е работи.
                0+

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за Nokia

                  Първоначално публикуван от ivobang Преглед на мнение
                  Възможно ли е да се инсталира Garmin mobile XT на Nokia E51? Софтуера е Simbian OZ9.2 series60v3.1UI.Благодаря предварително.
                  Аз ползвам ХТ-то на този телефон. Работи перфектно със "зинзъб" ГПС.
                  Успех.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос за Nokia

                    Даже миналата седмица паралелно карах с Nuvi310 и Nokia E51 , и двете подаваха командите едновременно до секундата. Приятно бях изненадан от Nokia E51.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X