Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Poket PC с GPS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Poket PC с GPS

    Въпроса ми е има ли програма за Poket PC с GPS приставка с която да се калибрира топографска карта от формат .jpg ? Както знаем топографските карти имат зададени координати на две места и ми е интересно дали има такава програма. Ако знае някой нещо по въпроса моля да споделите.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

  • #2
    До: Въпрос за Poket PC с GPS

    Не, няма такава програма за покет... поне за сега.
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за Poket PC с GPS

      Това обикновено се прави на нормално РС, а не на PPC, с някоя от програмите OziExplorer, GlobalMapper, CompeGPS, TouraTech Quo Vadis, а и повечето от PPC-програмите за растерни карти си имат придружаваща програма за нормален компютър.

      Често калибровъчните данни се пазят в текстов файл, така че там можеш да напишеш координатите на пикселите, но е доста неудобно. Ако си с Ozi трябва предварително да си конвертирал JPG-а в OZF формат. В този случай ако имаш един фиктивен файл с калибровка, колкото за се зареди OZF файла, можеш да видиш пикселните координати от самото Ozi и после да ги редактираш в текстовия файл. Това съм го правил, един път, след едно омазване, но само на една карта, и ми отне 15 минути мъки с PPC-то, и то защото нямах компютър наблизо.

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за Poket PC с GPS

        А има ли карта за БГ и по спецялно за офроуд пътищата??Аз съм със Pocket PC ASUS 639 и с карта на Destinator 6 за цяла европа ,ама искам карта за пътищата в планините в БГ !!!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X