Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

    Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
    На мл с пиратски диск работи перфектно.По Европата се задействат и разни други екстри като трафик например.Не че нямам оригинален но е от 2012. И в бг малко куца.
    И на Дискавъри работи перфекто с...данните които има.За съжаление тези данни са безкрайно остарели.И не излизат ъпдейти всеки месец.А и да излизаха, на цената на които се продават са безсмислени.Те и кочините, които имат тази екстра вече са ретро.
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #17
      От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

      Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
      Имам един стар Гармин Нуви 300 от 2006, който си копа перфектно и до днес! Сега прочетох в сайта на Гармин за проблема и там пише, че точността на уредите няма да пострада, а само евентуално функциите свързани с датата и часовника - например превключването на подсветката на екрана при залез слънце. Та чакаме "страшният съд"!
      Времето е основна функция в GPS и другите навигатори. Без работещ часовник, системата няма как да работи.

      Коментар


      • #18
        От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

        Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
        Времето е основна функция в GPS и другите навигатори. Без работещ часовник, системата няма как да работи.
        Всъщност часовника си работи, но не е верен. И по-точно не е верен според нашето си броене.

        Коментар


        • #19
          От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

          И вместо в Сф ще ме откара в Сан Франциско? Или няма да познае на кое ниво в детелината съм?
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #20
            От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            Всъщност часовника си работи, но не е верен. И по-точно не е верен според нашето си броене.
            Да, системата е направена да се рестартира точно на 1024 седмица. От връщането обратно на седмица 0 може да ошашка доста електроники.

            Коментар


            • #21
              От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              И вместо в Сф ще ме откара в Сан Франциско? Или няма да познае на кое ниво в детелината съм?
              Ако няма точно време, въобще няма да те локализира.

              Коментар


              • #22
                От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                Явно ще трябва да чакаме Галилео да заработи. Неясно кога и дали изобщо. Американците в случая просто са намерили начин да накарат потребителите да си сменят хардуера.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #23
                  От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                  Проблемът е чисто софтуерен и не особено тежък. Локализация ще има. Часът ще е верен, денят от седмицата също.

                  Датата щяла да е неправилна - голяма работа. Ще се гледа на календара.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                    Явно ще трябва да чакаме Галилео да заработи. Неясно кога и дали изобщо. Американците в случая просто са намерили начин да накарат потребителите да си сменят хардуера.
                    Ама той Галилео си работи отдавна - официално от декември 2016 е в употреба.
                    Ето малко инфо: https://www.gsc-europa.eu/news/lates...enters-service
                    И кои спътници работят в момента: https://www.gsc-europa.eu/system-sta...on-Information
                    Това, че сигнала на Галилео не го ловят нашите апарати си е наш проблем....
                    Nothing comes from nothing...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                      GLONASS също работи и комбинираните приемници gps/glonass са много сгодни. Само не знам как биха работили ако едната система активно саботира.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                        Със Samsung S8 и приложение GPS test се виждат GPS, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS, SBAS. Може да се включват и изключват различни системи, но май е само за визуализацията. Точността, времето и координатите не се променят.
                        По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                          Глонаса даже работи по-добре от гпс-а .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                            Глонаса даже работи по-добре от гпс-а .
                            Айде бе.

                            Откъде намери чисто глонасс приемник?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                              На телефона ми уж е такъв.
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                                Ако не си докопал някой от прототипите за руската войска, по-скоро грешиш и е комбиниран GPS/GLONASS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X