Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

    https://m.24chasa.bg/novini/article/7343440
    Не ми е ясна много материята но това означавали че старите навигации по автомобилите които са със CD ще приключат своята дейност ?
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

  • #2
    От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

    Някои ще имат ъпдейтнат софтуер, трябва да се провери на уеб-страницата на производителя, ако знаеш кой е. Другите просто не се знае как ще реагират, може нищо да не стане.

    Коментар


    • #3
      От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

      Най-старият ми уред с GPS е един телефон Нокиа 5230 произведен 2009-та - на 10 години. От много години изобщо не го използвам за нищо. Само детето си играе на една игра на него. Всичките ми други уреди с GPS са по-нови и не очаквам да има някакви проблеми с тях заради промяната. Но, като дойде 6-ти април, ще видим.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • #4
        От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

        Имам един стар Гармин Нуви 300 от 2006, който си копа перфектно и до днес! Сега прочетох в сайта на Гармин за проблема и там пише, че точността на уредите няма да пострада, а само евентуално функциите свързани с датата и часовника - например превключването на подсветката на екрана при залез слънце. Та чакаме "страшният съд"!
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • #5
          От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

          Като се сетя, какви пари изкарваше фирмата ми в края на 1999, решавайки проблема на хората с проблема 2к, си мисля, че някой ще изкарва и той едни бързи кинти...

          Коментар


          • #6
            От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

            Някъде ми се мотае един син etrex legend нейде от началото на този или края на 20 век. Ще взема да го намеря да видя какво ще стане.


            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Като се сетя, какви пари изкарваше фирмата ми в края на 1999, решавайки проблема на хората с проблема 2к, си мисля, че някой ще изкарва и той едни бързи кинти...
            2038 идва.
            Последно редактирано от bokomo; 13-03-19, 20:09.

            Коментар


            • #7
              От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

              Аз, ако съм жив дотогава, ще съм на 75 лазарника, и ще ми е trans penis...

              Коментар


              • #8
                От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                Че те отдавна са мъртви.Няма начин да дам една шапка пари за нов диск,като имам навигация в телефона.Пробвах с някакъв пиратски,от Субару,гола вода.
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • #9
                  От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                  Мъртви, мъртви, колко да са мъртви?

                  Това беше и мнението на МП, по отношение на навигацията на същото возило като това в подписа ти.

                  Обаче, добри хора обикалят по паркингите на големите магазини, и оставят визитки на такива коли..
                  Та точно по тоя начин зет ми се сдоби с карта за навигацията на Диското си, която е относително читава.

                  Сега - кое-как, не знам и не съм се интересувал, но пичът е дал диск, и диска си е свършил работата.


                  Та - на зла круша - зъл пърт!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Аз, ако съм жив дотогава, ще съм на 75 лазарника, и ще ми е trans penis...
                    Тамън. Бил си на 7, когато е започнала епохата. Ще си легенда.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                      мхм 5 парчака за навигация (опция) - иначе си има твърдуера .
                      Лепи координати , всичко е на мястото си ,показва числата ама не и на картата - вътре си има таливизор , дет сичко показва и кат даваш на зад(ен) даже.
                      Земи дай едни луди пари да та тури до вас и да са кефиш.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                        Диск има ли?
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          Мъртви, мъртви, колко да са мъртви?

                          Това беше и мнението на МП, по отношение на навигацията на същото возило като това в подписа ти.

                          Обаче, добри хора обикалят по паркингите на големите магазини, и оставят визитки на такива коли..
                          Та точно по тоя начин зет ми се сдоби с карта за навигацията на Диското си, която е относително читава.

                          Сега - кое-как, не знам и не съм се интересувал, но пичът е дал диск, и диска си е свършил работата.


                          Та - на зла круша - зъл пърт!
                          Е да де,нали написах,че си взех такъв диск.Файда йок.Тя самата идея,че ъпдейта ще ми идва на диск ме отказва да се боря.
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                            Е то нисан Тук, у Нас, преди 10г си ги продаваха с неработеща навигация. Оправиха си я уж де.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ще приключат работа навигациите с над 10 г. възраст

                              На мл с пиратски диск работи перфектно.По Европата се задействат и разни други екстри като трафик например.Не че нямам оригинален но е от 2012. И в бг малко куца.
                              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X