Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

    Първоначално публикуван от x15 Преглед на мнение
    Това вече е странно, моят GPS Магелан си го купих от магазина с 1GB San Disk, купих си 2GB садиск копи-пеистнах картите и нищто, пише ми че нямало карта?
    НАЛИ ЗА ТОВА СТАВАШЕ ВЪПРОС В ТЕМАТА МИ!!! СЪВЕТЪТ МИ Е - БЯГАЙТЕ ОТ САНДИСК КАРТИТЕ/само неприятни изненади може да има/

    Днес си купих 4 гб карта и работи перфектно на Нуви 200 и Нуви 200W !!!
    Марката е - Lexar 4 gb SDHC /стандартна!!!/!!! 56 лв - Germanos - НОВО
    Последно редактирано от gtsvg; 12-02-08, 17:44.

    Коментар


    • #17
      До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

      E, нали и оригиналната е такава?

      Коментар


      • #18
        До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

        Първоначално публикуван от x15 Преглед на мнение
        E, нали и оригиналната е такава?
        В малките до 512 мб няма проблем - проблемът е в тези от 1 гб нагоре и най-вече 2гб и нагоре!

        Коментар


        • #19
          До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

          А аз днес се сблъсках с точнмо обратното - новозакупена 2гб Адата не ще да се прочете , форматира и нищо , от нувито , а в четеца става . След като прочетох темата пак , погледнах с какво съм работил досега - а то било отречената от гармин УлтраII на Сандиск , 2гб . Странно , може новата да е дефектна , утре ще я сменя с друга да видим какво става.

          Коментар


          • #20
            До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

            Купувайте си на Traxdata SD 2GB струва 23лв / 1GB e 13лв / 512mb e 8лв според мен са наи евтините и винаги тръгват на GPS !

            Коментар


            • #21
              До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

              Много съм доволен от Kingston 1 и 2gb и са по-евтини от А-Data. 4gb na A-Data не работи на Nuvi. Аз работя с Panasonic class 2 4gb.

              Коментар


              • #22
                До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

                SanDisk 4GB, работи като слънце на Нуви 660.

                Коментар


                • #23
                  До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

                  Stima SD 4 GB върви перфектно но ,някой знае как да задам маршрутите да се запаметяват на картата а не на ГПС.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

                    Взех си някаква Transcend 4GB 133x и си бачка супер на nuvi 200W

                    Коментар


                    • #25
                      До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

                      Вчера "дръпнах дявола за опашката", като си купих SanDisc sdMC-8GB/79лв./ и е много учудващо , че "свирна" на Нуви760. Пробвах я и на два нови модела телефони Самсунг и си работи безгрижно, само на фотоапарата Канон, изплака и написа че картата "не става за тази работа"
                      [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                      Коментар


                      • #26
                        До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

                        Купих карта Kingston 4 GB от Германос. Още в магазина проверих в скритото меню на Нуви-то 265 дали разпознава картата, платих 25-те лева и сега си я ползвам без проблем.
                        Препоръчам на всеки, който реши да купи Някаква карта за апарата си първо да я изпробва още в магазина (скрито меню, бла-бла) и нататък, общо взето, не би трябвало да има проблеми
                        Последно редактирано от Pacific; 01-03-10, 22:28.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

                          Картата ми е Kingston 2gb от Германос и навигацията ми я разпознава. Задържа се пръста върху символа на батерията за няколко минути и влизате в скрито меню, там си личи дали картата е разпозната, на същото място може да видите и серийния номер и размера.

                          П.П. @До колегата над мен: Как ти дадоха да я пробваш в магазина? Моята беше запечатана много здраво. Разопаковаха ти я пред теб или ти дадоха да пробваш някаква примерна?

                          Коментар


                          • #28
                            До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

                            До колегата над мен - ами, попитах дали мога да я пробвам, защото досега все не улучвах читава карта, и момчето с едно ножче разпечата внимателно опаковката. Каза, че няма проблем (на което и аз се учудих).
                            Магазина е в Младост-4 - Фантастико.
                            Последно редактирано от Pacific; 01-03-10, 22:28.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

                              На сайта на Гармин има списък с устройствата, които не разпознават карти от 4 ГБ и пише, че ако вашето устройство фигурира в този списък трябва да си обновите firmware-a на ГПС-а. Търсете това в FAQ. Дано съм помогнал

                              Коментар


                              • #30
                                До: Внимание: Каква SD карта за GPS да купим ?

                                Колега ако знаеш къде е точната тема във FAQ на сайта на Гармин ще ни улесниш доста че там като разгледах е бая голям списъка с въпроси пък и тази информация с максималния обем памет ще е много полезна на доста от нас.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X