Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Алтернативен метод за "наливане" на софтуер на nuvi, Drive и др.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Здравейте, от години се занимавам и качвам карти на различни модели навигатори. Сега за първи път се сблъсках с новите софтуери на гармин с проверка на картите MSV ( Map Signature Verification). Нямах търпение да изчакам отговора Ви. От тук свалих готов софт 5.70 за моя драйв 50 - https://www.gpsurl.com/garmin-gps-sy...evices-8.html? пост 76. Беше направено всичко за версия 5.70 и стана за 5 минути. Има много още да уча, като чета постовете Ви. Това за Preboot mode е ново за мен. Макар, че от 15 години сигурно съм качил стотици карти. Помня когато картата на Европа бе 700мб. Благодаря за отзивчивостта. Следя постовете Ви по темите с навигациите.

    Коментар


    • #17
      ​Да добавя нещо, свързано с началото на темата.
      Когато отворите gcd файл с RGNTool, можете и да не използвате програмката на Kunix, за извличането и съхраняването на регионите като bin файлове.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_898734.jpg
Прегледи:341
Размер:98.1 КБ
ID:6593403

      Както се вижда от снимката на екрана на колегата gogosto, можете просто да използвате бутона Save (оградил съм го в червено за всеки регион).
      Проверил съм - работи както трябва.
      Прикачени файлове
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • #18
        За първи път се срещам с отзивчив и не скриващ информация българин. В наш форум това е рядко. Шапка Ви свалям. Не е по темата, но не се сдържах да не коментирам.
        П.П. Това с Preboot mode не го правих (не го знаех) и не ми даде грешка при качването на кракнатия софт !!?

        Коментар


        • ISG
          ISG коментира
          Редактиране на коментар
          Е то ние ако не си помагаме - кой ще ни помогне?
          Ако знам и мога - помагам, ако не знам - мълча си и се уча.....
          Аз се извинявам не само на теб, но и на другите колеги, че понякога отговарям бавно, но работата ми е такава, че имам много малко свободно време и....

      • #19
        Минаха няколко дни, приятеля ми, който ползва навигацията не се обажда. Предполагм че всичко е наред.

        Коментар


        • #20
          Мога ли да питам откъде мога да си дръпна софтуера на nuvi 1310 и nuvi 40lm
          1310си работеше с отключени карти но нещо се прецака като му качвах доп. Файлове и сега не се стартира
          40 пък като му кача отключени карти и не ги вижда
          Вижда карта на Европа но от 2016

          Коментар


          • #21
            Оказа се че като сложа отключени карти в картата която си беше в устройството и те се виждат
            Значи заключването е по ID на карта - т.е като преместя картите на друга SD карта не се виждат .
            Как да ги отключа ?

            Коментар


            • #22
              Едното няма общо с другото. Не зависи нищо от ID на СД картата (това не е навигация на Фолксваген).
              Картите на СД картата трябва да са в папка Гармин и кръстени gmapsupp.img, gmapsup1..img и gmap3d.img или да са в папка мар в руута на сд картатал Там ги кръщаваш както искаш, само разширението да е img и картите да са отключени.
              НТ или НТУ е версията, която си изтеглил?
              1310 с кой чипсет е МТК или стандартния?
              Nothing comes from nothing...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X