Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nuvi 2689

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • nuvi 2689

    На въпросното устройство му актуализирах софтуера през гармин експрес до 770. Всичко мина успешно...но ми изчезна реалния преглед на кръстовища (Junction view) или поне там където преди актуализацията се виждаше. Lane assist уж в спецификацията пише че се поддържа но така или иначе до сега не съм го видял. Опитах с ресет, Clear non-volatile memory без никакъв резултат. Въпросът ми е мога ли по някакъв начин да се върна на предишния фирм или по някакъв начин да си активирам отново тази функционалност? Картата си НТУ 2016,10 доживотно обновяване ... по нея нищо не е пипано. Купих и пробвах за кратко orfm 2015q2 но я махнах/изтрих от устройството (ако това има някакво значение).

  • #2
    От: nuvi 2689

    Успях да се върна към 750 като файла трябва да е преименуван на gupdate.gdc и се поставя в папка .system а не в главната директория на гармина. С тази версия се появи реалния изглед на кръстовищата но не и Lane assist - стрелкичките оказващи правилната лента(в същност като се замисля май такива не съм виждал .... някой колега с подобно у-во може да сподели дали ги има въобще). Успях да си направя и бг клавиатура с фонетична подредба .... която ще кача малко по-късно ... след тест за бъгчета/пропуски.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X