Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NorthCross ES404

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • NorthCross ES404

    Става въпрос за ето този GPS. Могат ли да му се ъпдейтнат картите?

    Като "компютърджия" подобни проблеми ги решавам доста бързо, но конкретния модел малко ме изнерви и реших да се обърна към вас.
    Марката е Хърватска доколкото помня и навигацията си е доста добра, но картите са стари и не ми върши работа.

    п.п.
    Нищо не можах да намеря в нета, освен някакви писания на румънски, който честно казано не владея
    Утре ще кача снимки на съдържанието на вътрешната памет и разширенията на картите, понеже джаджата не е в мен в момента.
    РенеГАД
    VW Golf V Variant 1.9 TDI
    Honda HR-V 1.6i 4WD
    "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

  • #2
    От: NorthCross ES404

    Единственото разумно решение е смяна на програмата с IGO8.3 или Primo. Нищо по-особено няма от другите модели, които си правил.

    Коментар


    • #3
      От: NorthCross ES404

      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
      Единственото разумно решение е смяна на програмата с IGO8.3 или Primo. Нищо по-особено няма от другите модели, които си правил.
      Нямам намерение да качвам софтуер, различен от този, разработен за съответния. Иска ми се просто да ъпдейтна картите.
      Нямам опит със смяна на software/firmware на подобни машинки, но ако имаш някакви методически указания как става бих ги разгледал с удоволствие
      РенеГАД
      VW Golf V Variant 1.9 TDI
      Honda HR-V 1.6i 4WD
      "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

      Коментар


      • #4
        От: NorthCross ES404

        Такааа ... значи отказах се от ъпдейт на картите и реших да послушам milstan и се да сложа IGO8 или Primo.
        Дръпнах от тук - http://forum.pocketbulgaria.com/view...283457#p283457 съответните софтуери
        .
        След копи-пейст в паметта на навигацията и избиране коя точно да се стартира при натискане на бутон "Navigation" не последва нищо. Реших да сменя името на папката като на оригиналната(blackedition), като в резултат на което при Primo нищо не се случи, а при IGO8 ми изписа "program application database cannot be found". След кратко четене по форумите и ръчкане на Sys.txt нищо не се случи и реших да пиша тук.

        Очаквам идеи и акъли, мерси!

        п.п.
        Преди да се захвана със смяната на навигационния софтуер открих ето това, но то не ми свърши работа(изписва че ID-то не е регистрирано и да го сверя за грешки)
        РенеГАД
        VW Golf V Variant 1.9 TDI
        Honda HR-V 1.6i 4WD
        "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

        Коментар


        • #5
          От: NorthCross ES404

          А името на ексето смени ли го като оригиналното? И да не пишем излишни неща, покажи със снимки какво си направил в директорията на уреда (или SD картата).

          П.П. Внимателно провери в менютата на самия уред дали има някъде бутон за избор на програма за стартиране - "Navi път" или нещо такова.
          П.П.П. Сборката на 4i4oBo "3в1" е за хора с опит в тази област, иска донагласяне за всеки уред. В същата тема той е дал и самостоятелни версии, но при него в SYS.txt винаги версията е "настроена" за SD карта , която уредът я разпознава с име "SDMMC". Ако при теб хранилището е с друго име, няма да тръгне.
          Иска се доста четене! Или отиваш на доктор.
          Последно редактирано от milstan; 21-08-15, 13:19.

          Коментар


          • #6
            От: NorthCross ES404

            На 4 снимка ясно се вижда, че си има NAVIPATH.
            Обаче хардуера му е доста слабичък, така че с последните карти за IGO е нормално да работи бавно или да крашва!

            Не можем да сложим WINDOWS 10 на ПРАВЕЦ 16!!!!

            Коментар


            • #7
              От: NorthCross ES404

              Подкарах Primo 20(2.0?) и iGo8, но от SD карта, обаче нещо не ми хареса интерфейса. Нещо друга да предложите за този хардуер?
              РенеГАД
              VW Golf V Variant 1.9 TDI
              Honda HR-V 1.6i 4WD
              "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

              Коментар


              • #8
                От: NorthCross ES404

                Интерфейса можеш да го променяш чрез т.нар. скинове. Там където си намерил примо-тата има и скинове поразрови се.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X