Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin-Assus M10 проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin-Assus M10 проблем

    Здравейте,
    Имам този модел поне 5 години, но напоследък започна да ми прави проблеми. Телефона се изключва сам. Трудно го стартирам и все по трудно става. Батерията държи все още поне по индикация. Телефона е на Windows Mobile. Нужна ли е според вас преинсталация?
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

  • #2
    От: Garmin-Assus M10 проблем

    Какво имаш предвид с "трудно го стартирам" - операционната система ли не иска да зарежда или е по-скоро хардуерно? Как се изключва - изведнъж все едно си му дръпнал шалтера или както когато му дадеш shutdown от менюто?
    Когато имах WM6.5 телефон си спомням, че го преинсталирах през месец. Беше много капризен към свободното място в паметта - намалееше ли започваше да лагва и забива.
    42

    Коментар


    • #3
      От: Garmin-Assus M10 проблем

      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
      Какво имаш предвид с "трудно го стартирам" - операционната система ли не иска да зарежда или е по-скоро хардуерно? Как се изключва - изведнъж все едно си му дръпнал шалтера или както когато му дадеш shutdown от менюто?
      Когато имах WM6.5 телефон си спомням, че го преинсталирах през месец. Беше много капризен към свободното място в паметта - намалееше ли започваше да лагва и забива.
      Понякога се изключва като ми звънне някой! Или натисна някоя икона ...или изобщо не съм го видял как се е изключил. При стартиране и въвеждане на паролата не иска да смени екрана ...стои си на екран с цифри ,но отчита,че е включен. Махнах една тежка карта на Гърция защото и аз имам наблюдения, че натоварен започва да прави проблеми.
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #4
        От: Garmin-Assus M10 проблем

        Да ти цитирам Учителя Йода:

        На своя апарат батерийката ще смениш...

        Коментар


        • #5
          От: Garmin-Assus M10 проблем

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Да ти цитирам Учителя Йода:

          На своя апарат батерийката ще смениш...
          Едни такива и на мен се в главата се въртят
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X