Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin 2455LM изтрита папка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin 2455LM изтрита папка

    Здравейте,

    от няколко дни имам Garmin nuvi 2455LM. Реших да освободя още място на устройството, като изтрих гласовете и помощните файлове на различните "излишни" езици. Но като съм изтривал помощните файлове съм изтрил и папката "images" (мисля, че така се казваше) в папката Help на устройството. В тази папка са картинките, който се показват при четене на помощната информация. Та сега имам само текст без картинки. По принцип не ми е притрябвала много тази помощна информация, ама по-добре да си я има Та за това ще помоля някой, който има такъв модел навигатор, и му се занимава, ако може да качи някъде тая папка с картинки, за да ги дръпна.

    Благодаря предварително

  • #2
    От: Garmin 2455LM изтрита папка

    WebUpdater не ги ли качва?

    Коментар


    • #3
      От: Garmin 2455LM изтрита папка

      Не. Там ги има гласовете, но не и помощните файлове.

      Коментар


      • #4
        От: Garmin 2455LM изтрита папка

        Здравейте, знам че не съм много темата но имам същия Гармин като модел, бихте ли ми казали коя тема да гледам за инсталиране на допълнителни карти на този модел? Тези които са с лайф ъпдейт не искам да ги махам но искам да си сложа допълнителни. Преди имах Garmin 765T една чудесна машинка но умря, а там нещата като файлове бяха различни. Слагаше се карата със съответното име и разширение .img и най - много един тхт файл в .unl. В този не видях никъде такова нещо. Благодаря предварително

        Коментар


        • #5
          От: Garmin 2455LM изтрита папка

          http://www.offroad-bulgaria.com/show...91#post1684291
          http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=375

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X