Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проследяване на телефон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проследяване на телефон

    Здравейте, може би не е тук мястото, но спешно ми трябва отговор.

    Въпроса ми е има ли начин да се проследи телефон, например чрез GPS. На телефона не са инсталирани никакви проследяващи програми. Откраднат е и SIM картата е извадена. Телефона е Cat B15.

  • #2
    От: Проследяване на телефон

    Първоначално публикуван от lala-jb Преглед на мнение
    ... Откраднат е
    Жалба в най-близкото поделение на МВР.

    Вчера на шефа ми му върнаха два телефона които му откраднаха преди месец.

    Коментар


    • #3
      От: Проследяване на телефон

      Освен жалбата, която е задължителна, отиваш в https://www.google.com/android/devicemanager
      Влизаш с профила си и кликваш на Намиране на устройство. Предполага се, че с телефона си влязъл поне веднъж с google акаунта си. Това ще работи, ако в моемнта телефона е онлайн, т.е. някой вече го ползва и не го е върнал до заводските настройки.
      Само да предупредя, че дори да го намериш, саморазправата може да ти донесе много повече главоболия от загубата на самия телефон, така че с координатите пак в районното.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard04.jpg
Прегледи:1
Размер:55.6 КБ
ID:5644733
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #4
        От: Проследяване на телефон

        Благодаря за бързите отговори.

        Коментар


        • #5
          От: Проследяване на телефон

          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
          Освен жалбата, която е задължителна, отиваш в https://www.google.com/android/devicemanager
          Влизаш с профила си и кликваш на Намиране на устройство. Предполага се, че с телефона си влязъл поне веднъж с google акаунта си. Това ще работи, ако в моемнта телефона е онлайн, т.е. някой вече го ползва и не го е върнал до заводските настройки.
          Само да предупредя, че дори да го намериш, саморазправата може да ти донесе много повече главоболия от загубата на самия телефон, така че с координатите пак в районното.
          Това, за съжаление , работи само ако е активирана функцията за установяване на местоположение, когато е спряна пише - устройството е онлаин, но не може да се определи местоположение.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Проследяване на телефон

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            ...
            Жалко, че не мога да оценя отново Много полезно, когато си забуташ телефона някъде по всичките папки и простотии, които са се натрупали по бюрото ти... Знам, че не звучи много сериозно, но е факт - лично на мен много ми помогна

            Коментар


            • #7
              От: Проследяване на телефон

              Лятото минах по схемата с телефона на щерката.... Телефона веднага бе изключен.. Жалбата в РПУ отне около час и половина (да изчакаш опашката от другите с изчезнали телефони, служителя да пишепоказанията и т.н.).
              Резултата - след около 2 месеца получих официално писмо, че поради това, че полицията не е открила извършителя, прекратява производството...
              Да, мога да пусна нова жалба, ама нямам толкова време за губене...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #8
                От: Проследяване на телефон

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Жалба в най-близкото поделение на МВР.

                Вчера на шефа ми му върнаха два телефона които му откраднаха преди месец.
                Преди седем-осем години така намериха на сина ми телефона, беше го откраднал училищният пазач Ровил в якетата на децата докато ритали топка. После обаче доста познати са ми се оплаквали, че "издирване по IMEI и проследяване на разпечатки от разговори" било "СРС" и вече не се прилагало за такива дребни престъпления, затова полицията отказвала да се занимава.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #9
                  От: Проследяване на телефон

                  За конкретния случай не мисля че са издирвали по IMEI и разпечатки - по-скоро IMEI е използван само за идентифициране на вече намерените апарати. Доколкото разбрах са се заровили в охранителни камери (те не са СРС).

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проследяване на телефон

                    Напълно е възможно това да е схемата за търсене. Въпреки, че поне биха могли да пуснат IMEI за търсене/идентифициране на апарат на трите ни оператора - не е такъв голям проблема...
                    И да попитат собственика на картата...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X