Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nuvi 200 забива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • nuvi 200 забива

    Здравеите.Имам едно старо нуви 200 което ми върши чудесна работа , но от едно извесно време започна да забива , в смисъл когато му дам да рутира - мисли , мисли - показва , че паметта е пълна или не е възможно да перизчисли машрута порати запълване на паметта - някакви такива съобщения ми изписва.Ресетвал съм го много пъти - не се оправя.Как да го изчистя като го вържа на компа - да изтрия нещо , че да му се изчисти паметта???Кои фаилове да изтрия и от къде??Благодаря.

  • #2
    От: nuvi 200 забива

    Хард ресет не оправя ли нещата?
    На старите модели имаше специално бутонче /може и да е под лепката със серийния номер/, което се натиска с игла, химикал /нещо с тънък връх/.
    Имайте предвид, че ще заминат всички Ваши POI точки, така че ако са Ви ценни си ги запазете чрез Мапсорс примерно.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #3
      От: nuvi 200 забива

      Хард ресет -НЕ ОПРАВЯ РАБОТАТА

      Коментар


      • #4
        От: nuvi 200 забива

        Пробвай да му ъпдейтнеш софтуера с по-нова версия с WepUpdater, може и слагаш пръст в долния десен ъгъл на екрана и го пускаш, като продължаваш да дължиш пръста си , докато излезе надпис- да изчистя ли всички потребителски настройки- и му даваш ДА. Ако не се оправи има още 1-2 неща , който могат да се пробват после. Успех

        Коментар


        • #5
          От: nuvi 200 забива

          Първоначално публикуван от paynera Преглед на мнение
          Хард ресет -НЕ ОПРАВЯ РАБОТАТА
          Дори повторен няколко пъти?
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • #6
            От: nuvi 200 забива

            Софтоера не се апдеитва повече от 3 години вече - може и повече.С 5.10 е.Хард-ресет след няколко последователни опити - не даде резултат.Изпълних инструкциите на vamfan с пръста на долния десен ъгъл на екрана и се получи.Изчистиха се всички данни - след което настроих отново гпс-а - ще го тествам как рутира в следващите дни и ще пиша.

            Коментар


            • #7
              От: nuvi 200 забива

              Днес гпс-а е изпробван да рутира - работи без проблеми.Благодаря на vamfan.

              Коментар


              • #8
                От: nuvi 200 забива

                Супер, радвам се , че всичко е ок с навито

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X