Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS уред с възможност за качване на карти.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GPS уред с възможност за качване на карти.

    Здравейте,
    Искам да ви помоля да ме насочите с избора на ръчно GPS устройство с възможност за качване на карти, каквито аз пожелая, геореферирани разбира се. Към това трябва да има хубав, четлив дисплей и удобен интерфейс за надписване на запаметени точки.
    На пръв прочит харесах моделите от серията GPSMAP® 62 на Гармин.
    Ще съм ви благодарен за вашите мнения и препоръки!

  • #2
    От: GPS уред с възможност за качване на карти.

    Взимай си едно Garmin Nuvi и си гледай кефа. Това е навигацията! Модели от тях колкото искаш, трябва сам да си подбереш!

    Коментар


    • #3
      От: GPS уред с възможност за качване на карти.

      Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
      Взимай си едно Garmin Nuvi и си гледай кефа. Това е навигацията! Модели от тях колкото искаш, трябва сам да си подбереш!
      Искаш ли да те пратя по пешеходен маршрут в планината с едно Nuvi? Човекът пита за "ръчно GPS устройство".
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        От: GPS уред с възможност за качване на карти.

        Благодаря, но както споменах ми трябва ръчно устройство, тъй-като ще се използва в полеви условия.

        Коментар


        • #5
          От: GPS уред с възможност за качване на карти.

          Първоначално публикуван от Pufel Преглед на мнение
          Благодаря, но както споменах ми трябва ръчно устройство, тъй-като ще се използва в полеви условия.

          62-ката трябва да върши работа.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            От: GPS уред с възможност за качване на карти.

            Etrex 20. Работи и с Глонасс. Със 2АА батерии. Качват се и растерни карти,както и сателитни снимки.

            Коментар


            • #7
              От: GPS уред с възможност за качване на карти.

              рових още малко и изводае, че при всеки модел с функцията "Custom maps" има възможност за качване на растерни карти по избор, трябва само да са в kmz формат.
              а някой има ли впечатления от моделите на Гармин с тъч скрийн и камера като Oregon 550 или Montana 650? рабрах, че по-бързо им падат батериите.. и тоя тъч скрийн мисе струва малко ненадежден.

              Коментар


              • #8
                От: GPS уред с възможност за качване на карти.

                Аз имам Oregon 550. С един комплект батерии се изкарва поне ден-два непрекъсната работа по последни спомени, че от миналото лято не съм го ползвал много. Тъч скрийна не съм забелязал да е ненадежден. На мен си ми работи перфектно. Падал е един етаж по стълбите и му няма нищо. Ако искаш GPS-а да ти е удобен за писане, по-добре си вземи някой от по-големите модели като Nuvi или Zumo, но и Oregon става - в сравнение с моделите без тъч скрийн си е направо като пишеща машина.
                Могат да се качват и растерни карти и снимките, които прави не са лоши и са геотагнати. Тук можеш да видиш прикачени снимки правени с Орегона: http://www.offroad-bulgaria.com/show...31#post1314131
                Последно редактирано от connann; 17-05-12, 12:55.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X