Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с nuvi 660

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с nuvi 660

    Реших да си сменя картата понеже е доста старичка вече и провал. Първо си направих една папка и копирах всички имидж файлове от джипиеса, после се опитах да отключа и сложа нова карта на Европа но нещо не се получи . Реших да върна всичко обратно както си беше но ударих на камък , оказа се че не мога да побера старата карта в устройството от където я и копирах ще съм благодарен ако някой ми помогне .

  • #2
    От: Проблем с nuvi 660

    Много просто навигацията ти не чете по големи файлове от 2GB от там ти е тръгнал целия проблем.Ако не можеш сам да го оправиш дай го на сервиз за да не го прецакаш още повече!

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с nuvi 660

      Успях да вкарам старите карти обратно в gps-а но не тръгват .

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с nuvi 660

        Какво значи не тръгват? Виждаш ги и ти пише, че не може да ги отключи или все едно, че не си ги качвал никога?
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с nuvi 660

          Все едно не съм ги качвал никога.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с nuvi 660

            Това означава, че си ги сложил на грешното място. За старите апарати доколкото си спомням картите трябва задължително да са в папка Garmin\ и има 3 имена, които са единствено валидни - gmapprom.img, gmapprom1.img и gmapsupp.img. Ако картата е на SD, то задължително Garmin\gmapsupp.img. Ако си я качил с някое от тези имена в папка x:\Garmin, тогава другото което ти липсва е файла със същото име и разширение unl. Но тогава би следвало да пищи - не мога да отключа картите...
            Та да започнем от имената и местоположението и ще вървим нататък докато го оправим
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с nuvi 660

              Значи имам три карти в джипиеса със които е и закупен навремето , имената са им gmapbmap , gmapsupp , gmapsupp2. Правя каквото кажеш само да се получи.

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с nuvi 660

                Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                Това означава, че си ги сложил на грешното място. За старите апарати доколкото си спомням картите трябва задължително да са в папка Garmin\ и има 3 имена, които са единствено валидни - gmapprom.img, gmapprom1.img и gmapsupp.img. Ако картата е на SD, то задължително Garmin\gmapsupp.img. Ако си я качил с някое от тези имена в папка x:\Garmin, тогава другото което ти липсва е файла със същото име и разширение unl. Но тогава би следвало да пищи - не мога да отключа картите...
                Та да започнем от имената и местоположението и ще вървим нататък докато го оправим


                БЛАГОДАРЯ ти за това че ми помогна, 6-пъти се опитвах да вкарам картите във папка Garmin но след рестарт на машинката ги няма, като вляза с компа във нея картите пак са отвън, папка Garmin и накрая го излъгах

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X