Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Допълнения (екстри) към NUVI 660

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Допълнения (екстри) към NUVI 660

    Здравейте,
    Вече доста време ползвам Garmin NUVI 660, както като навигация и MP3 плейър, така и като hands free, което праща разговора на GSM-а през аудиото на колата ( през bluetooth). Има още няколко опции, за които искам да попитам. Някой ползва ли речниците и аудио книги, коитo можеш да слушаш докато караш?
    LZ1AIV

  • #2
    От: Допълнения (екстри) към NUVI 660

    Егати, няма ли друг с нуви 660, да сподели малко информация?
    LZ1AIV

    Коментар


    • #3
      От: Допълнения (екстри) към NUVI 660

      Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
      Егати, няма ли друг с нуви 660, да сподели малко информация?
      Ами аз мога да кажа, че успешно подкарах трафик информацията за България за Nuvi 660. Която е много, ама много полезна функция. Стига да я пооправят и актуализират своевременно.... :-)
      Относно книгите и речниците - пробвах няколко пъти, но нещо не ми изглеждаха много функционално, особено когато си имаш специализирани такива на лаптопчето... :-)
      Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

      Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

      Коментар


      • #4
        От: Допълнения (екстри) към NUVI 660

        Имам такъв. Речници и МП3 не ми се е налагало да ползвам.
        Как подкарахте трафик инфо в БГ? Не ми се вярва някой да се занимава да праща инфо в ефира. Заети са да правят капани и хранилки.

        Коментар


        • #5
          От: Допълнения (екстри) към NUVI 660

          Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
          Ами аз мога да кажа, че успешно подкарах трафик информацията за България за Nuvi 660. Която е много, ама много полезна функция. Стига да я пооправят и актуализират своевременно.... :-)
          Относно книгите и речниците - пробвах няколко пъти, но нещо не ми изглеждаха много функционално, особено когато си имаш специализирани такива на лаптопчето... :-)
          Представлява интерес подкарването на трафик-информацията. Ще можеш ли по-подробно да опишеш как?
          LZ1AIV

          Коментар


          • #6
            От: Допълнения (екстри) към NUVI 660

            Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
            Представлява интерес подкарването на трафик-информацията. Ще можеш ли по-подробно да опишеш как?
            Ето тук може да се прочете всичко (само прегледайте темата от начало,за да се ориентирате за ID и как да се отключи):

            http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=99259&page=9
            Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

            Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X