Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с BG език за Nuvi 350

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с BG език за Nuvi 350

    Значи имам следният проблем купих си nuvito преди месец имаше български глас но реших да го ъпдеитна от саита на http://www.garmin.com след ъпдеита ми изчезна българския глас изписва ми несавместима аудио версиа. Модела ми е: "Garmin nuvi 350" System (след update): Software Version 4.30 Audio Version: 2.00 GTM10 SW Version:N/A GPS SW Version: 2.90 "Map info: City Navigator Europe NT v9" Значи всички други езици ми тръгват освен българският някои да има идея от какво се получи това? И по какъв начин мога да си възвърна отново българският говор?Много ми е спешно защото пътувам извън БГ а без него е просто немислимо. Моля за помощта ви ако някои знае да пише. 10xxxxxxxxx Предварително.

  • #2
    Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

    пусни отново ъпдейта, той ще ти каже че си последна версия и дали искаш да провери за гласове, дай next и в гласовете трябва да има Bulgarian. Първоначално не ти е излизало булгариан, защото не си бил с инсталиран софтуер съвместим с БГ, нищо че си имал БГ.

    Коментар


    • #3
      Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      пусни отново ъпдейта, той ще ти каже че си последна версия и дали искаш да провери за гласове, дай next и в гласовете трябва да има Bulgarian. Първоначално не ти е излизало булгариан, защото не си бил с инсталиран софтуер съвместим с БГ, нищо че си имал БГ.
      Здравеи Да пробвах го това по твоят гореописаният начин в темата ти за Български език с WebUpdater но не ми дава после въобще да избирам каквито и да е езици изписва ми No updates were found for your Garmin device.

      Коментар


      • #4
        Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

        Колега отвори ъпдейтите за Нуви-350 в сайта на Гармин и ще видиш, че никъде няма български език.Това с войса на български за този модел може да го оправиш предполагам само ако отидеш в офиса на Геотрейд.
        ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

        ( John R. Lott, Jr.)

        Коментар


        • #5
          Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

          Първоначално публикуван от tomovvd Преглед на мнение
          Колега отвори ъпдейтите за Нуви-350 в сайта на Гармин и ще видиш, че никъде няма български език.Това с войса на български за този модел може да го оправиш предполагам само ако отидеш в офиса на Геотрейд.
          А нещо от тук може ли да ми помогне? http://www.garmin.com/support/collec...t=010-00400-10

          http://www.garmin.com/support/collec...t=010-00517-00

          http://www.garmin.com/support/collec...t=010-00517-05

          Коментар


          • #6
            Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

            имам фаила с БГ говора...мога да ти го дам...слагаш го в папката с другите гласове после от менюто избираш български и би трябвало да заработи ако не си прецакал нещо...ако си...в гаранция е все пак
            S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
            или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
            пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

            Коментар


            • #7
              Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

              Имам същия модел. Проблема ти е дошъл от ъпдейта, българския не работи с 4.0 Трябва да махнеш ъпбейта и всичко ще се оправи. Имам ги файловете ако искаш мога да ти ги дам. Ако не си на ти с компа по добре иди в Геотрейд и докато не излезе финална версия за БГ не ъпдейтваш.

              Коментар


              • #8
                Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

                Да ще се справя с компа супер, прати ми каквото трябва за да си възвърна Българският говор. icq: 287188206

                Коментар


                • #9
                  Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

                  Дай ми мел адрес да ти ги изпратя. Айсикю нямам.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

                    Първоначално публикуван от rawww Преглед на мнение
                    Дай ми мел адрес да ти ги изпратя. Айсикю нямам.
                    маила ми е: mariqn_m@abv.bg

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

                      Първоначално публикуван от rawww Преглед на мнение
                      Дай ми мел адрес да ти ги изпратя. Айсикю нямам.
                      Какво стана ще ми пратиш ли фаиловете? че са ми много спешни Pleasse

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

                        Пратих ти го, единия фаил е българския който го имаш в папката с езиците така че можеш да него копираш. Втория GUPDATE.GCD е които ти трява, като го исталнеш рестартираш и не се шашкаш като ти каже че е по стара версия, съгласяваш се и после триеш файла за да не се бърка нувето. Успех, ако нещо не ти е ясно питай и после не ъпгрейтвай. Незнам защо но всеки коментар тук ми се бави адски много, така че проблема за мотането не е при мен.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

                          Първоначално публикуван от rawww Преглед на мнение
                          Пратих ти го, единия фаил е българския който го имаш в папката с езиците така че можеш да него копираш. Втория GUPDATE.GCD е които ти трява, като го исталнеш рестартираш и не се шашкаш като ти каже че е по стара версия, съгласяваш се и после триеш файла за да не се бърка нувето. Успех, ако нещо не ти е ясно питай и после не ъпгрейтвай. Незнам защо но всеки коментар тук ми се бави адски много, така че проблема за мотането не е при мен.
                          Е чесно няам думи номер 1 си брато!!!!!!!! 1000000XXXXXX Отново имам български говор YES..........

                          Коментар


                          • #14
                            До: Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

                            може ли и на мен да ми го пратите че и аз си прецаках моя
                            zefir_at_bginfo.net

                            Коментар


                            • #15
                              До: Re: Проблем с BG език за Nuvi 350

                              Първоначално публикуван от zvers Преглед на мнение
                              може ли и на мен да ми го пратите че и аз си прецаках моя
                              zefir_at_bginfo.net
                              Свързваш си gps-a с usb кабела сваляш си > http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=931
                              инсталираш web updater ъпдеитваш gps-a и след ъпдеита ще имаш вече БГ!
                              Успех!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X