Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз във Варна за Garmin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз във Варна за Garmin

    Някой знае ли във Варна къде мога да си закарам гпс -а на ремонт? Нуиви 205 е модела. Преди време го удавих и май подсветката на дисплея не свети. Иначе дисплея реагира на допир.
    Garmin nüvi® 205 (Денка)
    Nissan X-trail

  • #2
    От: Сервиз във Варна за Garmin

    От завод Дружба посока центъра вдясно, точно срещу НИПКИК (сега НАП), ще видиш рекламата, мисля, че Ивайло се казваше колегата...
    http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=129

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз във Варна за Garmin

      Това трябва да е в гаражите след Дружба. Утре ще мина, 10х.
      Garmin nüvi® 205 (Денка)
      Nissan X-trail

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз във Варна за Garmin

        Това което предложи колегата не е сервиз за ГПС-и дори не е никакъв сервиз а магазин. Очаквам други предложения за сервиз , че иначе трябва да го пращам до София. Аз незнам какъв е този представител на гармин у нас и как продава стока без осигурена мрежа от сервизи в цяла българия. Нещо много криминално ми изглежда всичко това.
        Garmin nüvi® 205 (Денка)
        Nissan X-trail

        Коментар


        • #5
          От: Сервиз във Варна за Garmin

          Ако искаш донеси го при мен, ще видим какво може да се направи.
          Фирмата е "УНИХАРД" адресът е ул. "Цар Асен" 36 - до Червения площад и Руското консулство - телефона в офиса е 602140.
          Станислав.

          Коментар


          • #6
            От: Сервиз във Варна за Garmin

            Колега , представителят на Гармин за България е Геотрейд , и си има сервиз в София , както ти казах. За какво криминално говориш , нали не очакваш за ''огромния '' български пазар да има сервиз във всеки град. Ако уредът е гаранционен го изпращаш за тяхна сметка , ако не - за твоя. Ако искаш , го носиш откъдето си го купил - не помня какво ми каза , някой от хипермаркетите беше май.
            И не , при мен няма сервиз , аз само ги продавам.

            Коментар


            • #7
              От: Сервиз във Варна за Garmin

              Не е точно така. Всеки търговец трябва да осигори сервиз за съответното населено място където си продава стоката. Всички вносители имат сключени договори с регионални сервизи. Примерно за Варна има 4-5 сервиза за уреди на Електролукс независимо дали става въпрос за пералня или ютия. Същите тия сервизи имат скючени договори с други вносители. Да си сключат договори тези от геотрейд с регионалнио сервизи ,ако трябва да им ги препращат в софия приетите уреди. От къде на къде мен трябва да ме занимават с разни куриери , да пращам уреда си в софия, за чия сметка това трябва да става. Цялата тая история е криминална и комична.
              Garmin nüvi® 205 (Денка)
              Nissan X-trail

              Коментар


              • #8
                От: Сервиз във Варна за Garmin

                Първоначално публикуван от Stan64 Преглед на мнение
                Ако искаш донеси го при мен, ще видим какво може да се направи.
                Фирмата е "УНИХАРД" адресът е ул. "Цар Асен" 36 - до Червения площад и Руското консулство - телефона в офиса е 602140.
                Станислав.
                Какво е работното време на сервиза. Утре преди работа може да мина.
                Garmin nüvi® 205 (Денка)
                Nissan X-trail

                Коментар


                • #9
                  От: Сервиз във Варна за Garmin

                  от 9.30 до 12.00 и от 14.00 до 18.30 часа без събота и неделя.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X