Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кога и как се появяват стрелките указващи посоката на обекта?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кога и как се появяват стрелките указващи посоката на обекта?

    Здрайвете,
    имам един странне въпрос .

    Докато бях в Гърция постоянно ми показваше онези зелени стрелкички, каквито и интересни места да избера(главно ме интересуваха бензиностанции).

    Тук в България, като че ли сега не ми ги показва...

    Какво трябва да направя, за да ги покаже? Да не би да е въпрос на карта?

  • #2
    До: Кога и как се появяват стрелките указващи посоката на обекта?

    ,,като че ли не ми ги показва,, Сигурен ли си или не? Стрелките си ги показва. Провери да не би да си забравил да включиш българската карта и да изключиш всички останали.
    GARMIN nuvi 2350 LT
    GARMIN nuvi 250W - broken display

    Коментар


    • #3
      До: Кога и как се появяват стрелките указващи посоката на обекта?

      Току-що проверих. Всички карти освен 4.90 бг изключени. Давам интересни места, гориво примерно и само списък с местата, беше зелена стрелкичка указваща посоката.

      Коментар


      • #4
        До: Кога и как се появяват стрелките указващи посоката на обекта?

        А движиш ли се?
        Защото при много ниска скорост или на място стрелки няма.
        Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
        GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

        Коментар


        • #5
          До: Кога и как се появяват стрелките указващи посоката на обекта?

          А, виж, този момент не го бях помислил. Утре ще се ходи към В.Търново и ще имам шанс да го пробвам в движение...

          Коментар


          • #6
            До: Кога и как се появяват стрелките указващи посоката на обекта?

            Да работи при движение иначе изписва посоката с буква. Най - интересното е че ги сортира в зависимост от близостта до обекта така човек може да се ориентира дали изпуска това, което търси т.е. го е подминал или то предстои. Пробвах го по пътя Пловдив Ст. Загора за бензиностанции работи без грешка на 765 Т.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #7
              До: Кога и как се появяват стрелките указващи посоката на обекта?

              Завърнах се, тествано, това беше проблемът, при движение си ги показва.

              Коментар


              • #8
                До: Кога и как се появяват стрелките указващи посоката на обекта?

                Интересно, може би е на някакви дни, но нямам редакция на старите мнения.

                Да споделя една интересна информация. Оказа се, че дори 2-3 км/ч са достатъчни на устройството, за да покаже стрелкичките. Другото е, че понякога докато намери точното позициониране генерира скорост от 3-4 км/ч, а реално аз не го движа :П.

                Коментар


                • #9
                  До: Кога и как се появяват стрелките указващи посоката на обекта?

                  Това си е напълно нормално за всеки ГПС приемник да има дрифт когато си на едно място дори да не се движиш например на един от туристическите ГПС можеш да видиш от трак лога като си стоиш на едно място как си обиколил наоколо в радиус от десетки метри без реално да си мръднал и метър така че няма нищо чудно

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X