Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Nuvi 255w - изтрита карта!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Nuvi 255w - изтрита карта!

    Здравейте.
    Изпаднах в следната проблемна ситуация!
    Купих си Garmin 255w и исках да му кача карта на гърция, намерих някаква комбинира на италия и гърция на Samsung mobile мисля че беше, след като е инсталирах ми се изтри оригиналната българска карта на garmina. Един приятел има същия модел 255w и се чуда дали да не му копирам неговите img карти(файлове) в моя gps, само че незнам дали да ги изтрия моите сегашните и да сложа неговите оригиналните или просто да ги replace-na? Може ли някой да ми каже какво трябва да направя?

  • #2
    До: Проблем с Nuvi 255w моля помогнете!

    Няма да стане с копиране от друг уред. В описанието към българската карта има един е-мейл за връзка. Пиши там и сигурно ще ти изпратят българската карта (ако си купил Нувито с нея). Как да сложиш гръцката карта е описано във форума. Сядай и чети!

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с Nuvi 255w моля помогнете!

      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
      Няма да стане с копиране от друг уред. В описанието към българската карта има един е-мейл за връзка. Пиши там и сигурно ще ти изпратят българската карта (ако си купил Нувито с нея). Как да сложиш гръцката карта е описано във форума. Сядай и чети!
      Всъщност май би трябвало да стане, защото уреда си има правилния отключващ код за картата .
      Но разбира се, по-добре е да се пише на имейла за поддръжка и да пратят от там картите.
      ---
      Виж тук за имената на картите, и се съобразявай с това.
      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с Nuvi 255w моля помогнете!

        За BG да , прав си, но на CNEuropa е забит вътре , а както разбрах колегата иска всичко да копира.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X