Обява

Свий
Няма добавени обяви.

може ли да използваме nuvi 250 на мотоциклет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • може ли да използваме nuvi 250 на мотоциклет

    Здравейте, имам нуви 250 и въпроса ми е мога ли да го използвам на мотора ми като се има в предвит, че мотора е шосейка и няма големо вибрации? Мисля, че този въпрос вълнува доста хора които карат мотори различни от ендуро.
    Ще бъда доволен и ако Събин изрази мнение по въпроса!!!

  • #2
    До: може ли да използваме nuvi 250 на мотоциклет

    Абе може, но го пази от влага и прах. И все пак не е предвидено за използване дълго на открито, а и не е много виброустойчиво.
    LZ1VYI --- Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

    Коментар


    • #3
      До: може ли да използваме nuvi 250 на мотоциклет

      Първоначално публикуван от 929 Преглед на мнение
      Здравейте, имам нуви 250 и въпроса ми е мога ли да го използвам на мотора ми като се има в предвит, че мотора е шосейка и няма големо вибрации? Мисля, че този въпрос вълнува доста хора които карат мотори различни от ендуро.
      Ще бъда доволен и ако Събин изрази мнение по въпроса!!!
      Сигурно може да се импровизира някаква подходяща стойка, която да "убива" вибрациите към устройството + подходящ защитен калъф.... а и впредвид ограничения живот на батерията добре е мотоциклета да има запалка ;-)

      Коментар


      • #4
        До: може ли да използваме nuvi 250 на мотоциклет

        Аз лично ползвам подобни модели на крос мотор в гората и до сега нямам брак.
        Преди ползвах 60csx със стойка която се чупеше на всяко каране.
        Преминах на следния вариант:
        От дунапренова гъба си правя "калъф".
        Разцепвам я на две.В едната "филия" правя прозорец колкото екрана,а в другата издълбавам легло за девайса.След това ги слепвам.Вкарва се девайса в така направения калъф и с два ластика го прихващам за километража.При лошо време ползвам и пликче с херметическо затваряне.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X