Обява

Свий
Няма добавени обяви.

колебая се за модел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • колебая се за модел

    Здравейте,
    От скоро се интересувам от ГПС навигацийте. След ровене по форуми и онлайн магазини ми се харесаха Garmin 200 (BG), най евтините модели на Prestigio, Nawigon, Wayteq.
    Досега не съм ползвал навигация, а информацията ми е само от форумите. Досега каквото съм разбрал е че устройствата си имат OS на която се качва различен софт от който пък зависи с какви карти ще може да работи навигацията. Ако може някой да опише познат софт. и какви модели работят с него.
    Четох отзиви че на Гармин неможе да се сложи нищо друго освен Гармински карти. Четох и обратното , че гармин са по добри понеже може да се сложи всякакви, още повече изтеглени фрее от нета.
    Бихте ли ме светнали по въпроса.

  • #2
    До: колебая се за модел

    Здравеите и от мен ,

    щте ви бъда много благодарен ако ме ориентирате какъв GPS да си взима и кои модел защото напълно се обърках.Важното за мен е да има подробни BG-карти както и карти на Европа

    Коментар


    • #3
      До: колебая се за модел

      Първоначално публикуван от jiji_pz Преглед на мнение
      Здравейте,
      От скоро се интересувам от ГПС навигацийте. След ровене по форуми и онлайн магазини ми се харесаха Garmin 200 (BG), най евтините модели на Prestigio, Nawigon, Wayteq.
      Досега не съм ползвал навигация, а информацията ми е само от форумите. Досега каквото съм разбрал е че устройствата си имат OS на която се качва различен софт от който пък зависи с какви карти ще може да работи навигацията. Ако може някой да опише познат софт. и какви модели работят с него.
      Четох отзиви че на Гармин неможе да се сложи нищо друго освен Гармински карти. Четох и обратното , че гармин са по добри понеже може да се сложи всякакви, още повече изтеглени фрее от нета.
      Бихте ли ме светнали по въпроса.
      Аз бих ти препоръчал Prestigio, защото ще можеш да му сложиш няколко навигационни софтуери, включително и Гармин МХТ.
      За БГ най-добрите карти са за Гармин, така че това ми се струва най-подходящо решение, а и цената на Prestigio е отлична
      За БГ най-добрите карти са платени и ще трябва да си ги купите, има и безплатни , но те са на доста по-ниско ниво от платените.
      [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X