Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Service mode за Garmin 255W?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Service mode за Garmin 255W?

    Здравейте! Първо искам да поздравя всички "отговорни" за този форум Надявам се да помогнете и на мен, както сте помогнали на доста хора.

    Проблемът ми (ако може да се нарече така) е следният:
    Наскоро си купих Garmin Nuvi 255W и в интернет попаднах на "Garmin Travel Guide Europe", в упътването за инсталация пише следното: "Hold clock display for 10 seconds and get into Nuvi service mode". Пробвах го доста пъти, но без успех, а и никъде из интернет не успях да прочета как се влиза в сървис моуд на Гармин 255W.
    Ще бъда много благодарен, ако някой знае как и го сподели с мен. Поздрави!

  • #2
    До: Помощ за Garmin 255W!

    Колега, натисни не върху часовника, а върху показателят за батерията

    Коментар


    • #3
      До: Помощ за Garmin 255W!

      Мисля че е по същия начин както и на останалите Nuvi - натискаш и задържаш горе вдясно, където е индикатора на батерията (до часовника) - това е едното сервизно меню; ако натискаш и задържаш на самия часовник, влизаш в менюто за настройки на часа; третото "скрито" меню се достига със задържане върху индикатора за "обхват" - горе вляво.

      Коментар


      • #4
        До: Помощ за Garmin 255W!

        Благодаря за помощта! Стана, но за съжаление това приложение не е съвместимо с Nuvi 255W. Но все пак научих нещо ново Мерси!

        Коментар


        • #5
          До: Помощ за Garmin 255W!

          Не може да бъде!!!

          Коментар


          • #6
            До: Помощ за Garmin 255W!

            Еми, поне от сайта на Garmin става ясно, че го поддържат само nuvi 3xx и nuvi6xx, пък и като го сложих на SD карта не се получи.

            Коментар


            • #7
              До: Помощ за Garmin 255W!

              При мен на Nuvi710 е във вътрешната памет в директория Garmin \ POI. Отключва се с пачнат генератор.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                До: Помощ за Garmin 255W!

                Първоначално публикуван от limp3r Преглед на мнение
                Еми, поне от сайта на Garmin става ясно, че го поддържат само nuvi 3xx и nuvi6xx, пък и като го сложих на SD карта не се получи.
                При мен на Nuvi 250 върви без проблем качен на SD карта, като при генерирането на отключващия код се въвежда ID-то на картата, а не на уреда!!! След като поставя SD картата в устройството се появява в менюто "Екстри" под името "Marco Polo Europe".

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X