Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов GPS приемник TwoNav Aventura

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов GPS приемник TwoNav Aventura

    Наскоро попаднах на един нов модел GPS който ще излиза скоро на пазара (още няма цена) и изглежда много обнабеждаващо да е добра конкуренция на другите марки. Казва се TwoNav Aventura и е произведен от разработчиците на програмата CompeGPS. Повече информация относно тази нова машинка тук: http://www.twonav.com/products_aventura.php

  • #2
    До: Нов GPS приемник TwoNav Aventura

    Първоначално публикуван от asterix85
    мисля че в форума трябва да се появи и отделна тема, примерно с име "Безплатна Реклама" ...
    Защо пък реклама, аз се радвам че научавам нещо ново - този на хартия звучи страхотно

    Коментар


    • #3
      До: Нов GPS приемник TwoNav Aventura

      Астерикс85, нямал съм на идея да правя реклама на това устройство, просто го посочих като новина тъй като то съчетава в себе си нещо ново което не съм виждал при другите GPS приемници и ми се искаше и другите да видят за какво става дума. Тъй че ако темата ми се смята за вид реклама, нека модераторите да я изтрият ако сметнат за нужно

      Коментар


      • #4
        До: Нов GPS приемник TwoNav Aventura

        Астерикс85, нямал съм на идея да правя реклама на това устройство, просто го посочих като новина тъй като то съчетава в себе си нещо ново което не съм виждал при другите GPS приемници и ми се искаше и другите да видят за какво става дума. Тъй че ако темата ми се смята за вид реклама, нека модераторите да я изтрият ако сметнат за нужно
        в интерес на истината и на мен ми стана интересно ! Доколкото разбирам е водоустойчиво, могат да се слагат батерии (значи може да се ползва в планината) и говори (и в кола). Ама ползва карти на Teleatlas, а и не успях да прочета дали е под WindowsMobile, за да може да се ползва и със друг софтуеър...

        Коментар


        • #5
          До: Нов GPS приемник TwoNav Aventura

          Тук намерих малко по подробно представяне на този приемник, явно ще работи под WindowsCE : http://www.gpsbusinessnews.com/index...cle&numero=689

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X