Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с nuvi 255W - гаси се?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с nuvi 255W - гаси се?!

    Здравейте,
    Имам следния проблем: при около 3 от 5 включвания, секунда след като ми зареди картите и ми изпише съобщението за сигурност nuvi-то се изключва. След като го включа втори път веднага след това проблема го няма?
    Това го прави по-скоро, когато не е включено зарядното в колата, но батерията не е на минимум, а и после си работи?!
    Ако би имало значение, мисля че взе да го прави напоследък, а именно след като го ъпдейтнах от 2.70 на 3.10
    Имал ли е някой подобен проблем и смятате ли, че трябва да се обърна към сервиз (купувано е преди около 2 месеца от Техномаркет, но предполагам, че се сервизира от Геотрейд)?

  • #2
    До: Проблем с nuvi 255W - гаси се?!

    Първоначално публикуван от Vincent Преглед на мнение
    Здравейте,
    Имам следния проблем: при около 3 от 5 включвания, секунда след като ми зареди картите и ми изпише съобщението за сигурност nuvi-то се изключва. След като го включа втори път веднага след това проблема го няма?
    Това го прави по-скоро, когато не е включено зарядното в колата, но батерията не е на минимум, а и после си работи?!
    Ако би имало значение, мисля че взе да го прави напоследък, а именно след като го ъпдейтнах от 2.70 на 3.10
    Имал ли е някой подобен проблем и смятате ли, че трябва да се обърна към сервиз (купувано е преди около 2 месеца от Техномаркет, но предполагам, че се сервизира от Геотрейд)?
    И моето го правеше този номер и се оказа че е от добавения файл със снимачките /версия 29/. След като сложих версия 30 и от тогава вече 2 седмици не е гаснало.
    Обикновено висококачествените уреди не се прецакват сами, ами ние ги прецакваме и после се чудиме откъде ни е дошло....
    Няма да е зле да се сетиш , какво си качвал на уреда в последно време
    [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с nuvi 255W - гаси се?!

      Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
      Няма да е зле да се сетиш , какво си качвал на уреда в последно време
      На практика в самия GPS не съм качвал нищо. Само на SD-карта качих 3 файл-а с POI свалени от форума, на които при въпроса "Да ги запиша ли в паметта за да са активни без карта (или нещо подобно)" му дадох "Не"?
      Ще извадя картата да пробвам, дали не е в нея проблема ...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X