Обява

Свий
Няма добавени обяви.

още един въпрос за NUVI!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • още един въпрос за NUVI!!!

    по колко време ви се зареждат ГПСите и по колко време карат батериите,без повторно зареждане???Как да познаем дали батерията е заминала,и гаранцията вкл. ли смяна на скапана батерия,ако не от каде се копува и колко пари е???Моя цел ден седи в колата с вкл-но зарядно но не се е заредила докраи батерията
    Също така ми направи впечатление,че като изкл.звука и съм на тихо място а ГПСа си работи от говорителчето се чува некакво бзъткане така ли трябва да е или маи ще се разхождам до сервиза???
    Оpel cars,Yamaha fzs 600 fazer Nuvi GPS and ZoRaKi 914 AuTo

  • #2
    До: още един въпрос за NUVI!!!

    Аз съм с 250W. За съжаление няма индикация кога батерията е заредена. Времето за зареждане е от порядъка на 1 час. С напълно заредена батерия работи около 4-5 часа.
    Друг момент е, че батерията е "вградена" - т.е. не може да се смени от обикновен потребител (като напр. на мобилен телефон).
    Според мен хич не й правиш добро на батерията като я държиш постоянно в зарядното (скромно мнение) - може би заради това не иска да се зареди напълно. Опитай едно пълно разреждане и после пълно зареждане.
    Заради този шум ще трябва да се разходиш до сервиз (а може би и заради батерията).

    Коментар


    • #3
      До: още един въпрос за NUVI!!!

      званях днеска в сервиза,но проблема не бил в батерията,нормално било да си кара по 2-2.5 часа работа.А и наи интересното което ми казаха е че нямало резервни батерии за ГПСи да го е....
      В такъв слу4аи за какво си даваме парите е въпросът,след като няма батерии,или както друг колега чакал доста време да му оправят и неговото пък те накрая му казали че е неизлечимо.!!!
      Оpel cars,Yamaha fzs 600 fazer Nuvi GPS and ZoRaKi 914 AuTo

      Коментар


      • #4
        До: още един въпрос за NUVI!!!

        Първоначално публикуван от malkiq82 Преглед на мнение
        званях днеска в сервиза,но проблема не бил в батерията,нормално било да си кара по 2-2.5 часа работа.А и наи интересното което ми казаха е че нямало резервни батерии за ГПСи да го е....
        В такъв слу4аи за какво си даваме парите е въпросът,след като няма батерии,или както друг колега чакал доста време да му оправят и неговото пък те накрая му казали че е неизлечимо.!!!
        Началото си иска главно буква. И, ако звАниш, работата няма да стане. Все нещо ще бръзичка в кутийката...

        Коментар


        • #5
          До: още един въпрос за NUVI!!!

          Моят Нуви е на година и половина. Повечето време стои на стойката в колата. Като го сваля и ползвам на батерия изкарва не повече от 2 часа.

          Коментар


          • #6
            До: още един въпрос за NUVI!!!

            Моето стана на месец ама скапана работа,кво да се прави.Тука става като на битака,квото уцелиш такова'.
            Оpel cars,Yamaha fzs 600 fazer Nuvi GPS and ZoRaKi 914 AuTo

            Коментар


            • #7
              До: още един въпрос за NUVI!!!

              Лесно ли се сменя батерия на нуви 200 ?
              Grand Cherokee WJ 3.1

              Коментар


              • #8
                До: още един въпрос за NUVI!!!

                Първоначално публикуван от ivdibi Преглед на мнение
                Лесно ли се сменя батерия на нуви 200 ?
                Да - в сервиз !

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X