Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нуви 760 - замяна на оригиналния gmapprom

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нуви 760 - замяна на оригиналния gmapprom

    Здр.Вчера си закупих Nuvi 760 ,Въпроса ми е следния,като тръгна да качвам карта на гърция ме пита дали да замени оригиналния gmapprom които е 1.36гб ,с този на грцката карта 35мб.Ако го заменя предполагам че катрире отиват подчволите и остава само грацката карта (Auto Drive Hellas v1.30).Моля обяснете как точно да кача картата без да разваля нещо друго.

  • #2
    До: Малко помощ за Nuvi 760

    Можеш да преименуваш гръцката карта на gmapprom1, gmapsupp , gmapoem(обаче тази не се изключва от менюто). Отключващият файл трябва да е с името на картата.
    П.П. Ако я слагаш на SD картата правиш папка Garmin и картата я копираш в нея с име gmapsupp.

    Коментар


    • #3
      До: Малко помощ за Nuvi 760

      Значи правилно ли съм разбрал преименувам фаила на gmapoem.img
      и го слагам в I:\Garmin папката в устроиството,след като направа това ми
      пише (Немога отключа картите)след като натисна ок се отварят картите които си бяха с устроиството,явно неможе да разчете фаила които качих.
      Аз имам подробни карти за гърция за мапсорса, интересува ме като копирам картите за качване и ги кача,дали ще останат старите или ще изчезнат,Направих едно копие на цялото устроиство евентуално ако истрия нещо и отново копирам нещата обратно дали ще бачка като при закупуването.

      Коментар


      • #4
        До: Малко помощ за Nuvi 760

        Е , ти пък избра точно името , с което картата не може да се изключи , но няма значение , и така ще работи. Както писах по-горе ще ти трябва и отключващ файл.
        Прочети цялата тема за Гърция и ако пак има проблем остави е-майл адрес да ти кажа какво да направиш, защото не мога да ти пиша на ЛС.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=4926

        Коментар


        • #5
          До: Малко помощ за Nuvi 760

          Горе доло разбрах как става но като кача картите системата се обарква.почва да показва планинки раиони надморски височини но патищата и градовете са постарому vista2007@mail.bg

          Коментар


          • #6
            До: Малко помощ за Nuvi 760

            Ако всичко си направил както трябва картата трябва да се вижда в Меню > Карта > Карта инфо. Там ще виждаш и оригиналната карта: CityNavigatorEuropeNT2008. Изключи я като натиснеш върху надписа и.

            Коментар


            • #7
              До: Малко помощ за Nuvi 760

              Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
              Можеш да преименуваш гръцката карта на gmapprom1, gmapsupp , gmapoem(обаче тази не се изключва от менюто). Отключващият файл трябва да е с името на картата.
              П.П. Ако я слагаш на SD картата правиш папка Garmin и картата я копираш в нея с име gmapsupp.
              На нуви 250 пробвах с преименуване на gmappom1 и gmapoem но картата не се вижда в двата случай а картата на бгофролда е с име gmapsupp и ако я направя такава иска да я заменя помагайте?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X