Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Prestigio 430 нещо май направих

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Prestigio 430 нещо май направих

    Здравейте.
    Интересуваме при закопуването на нова навигация Prestigio 430 има ли качени някакъв софтуер или някакви карти и дали ако случайно този софтуер или карти се изтрият може да се възобновят по някакъв начин.Аз май изтрих нещо и сега след като включа кабела от компютъра не може да се синхронизира.Ако някой знае как да разреша проблема ще съм му много ама много благодарен защото иначе май ще изгоря с 400лв.
    Благодаря предварително но всички.

  • #2
    До: Prestigio 430 нещо май направих

    A "Reset" пробва ли да направиш?

    Коментар


    • #3
      До: Prestigio 430 нещо май направих

      Здравейте аз също имам този проблем с 430 и пробвах с рестарт, но не става когато вкъл. към компа се чува специфичният звук, но само толкова и нищо повече не може да се направи,а исках да инстал. ( IGO8_49545_31.07.2008 za PrestigioGeovision430) и .... ако има някой който може да помогне ще съм му благодарен моля

      Коментар


      • #4
        До: Prestigio 430 нещо май направих

        Моля да помагате ако има някой който разбира и е в рамките на София ще съм мн. благодарен да ми прегледа и евентуално и излекува навито не, че в момента му има нещо серйозно,но просто не мога да го ъпдеитна от три дни се опитвам и какво ли не пробвах и май си му трябва специялист

        Коментар


        • #5
          До: Prestigio 430 нещо май направих

          Първоначално публикуван от sarafa Преглед на мнение
          Здравейте аз също имам този проблем с 430 и пробвах с рестарт, но не става когато вкъл. към компа се чува специфичният звук, но само толкова и нищо повече не може да се направи,а исках да инстал. ( IGO8_49545_31.07.2008 za PrestigioGeovision430) и .... ако има някой който може да помогне ще съм му благодарен моля
          Вземи една SDCard и изпълни процедурата както е описана на http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?p=126088#126088. През компютъра с интерфейсният кабел ще му ровиш директно в паметта на устройството, а там има заредена Igo6. Тя си работи перфектно когато нямаш SDCard.Ако искаш GPS да работи с по-нова версия и да не му отпада гаранцията зареди си на една SDCard коята версията ти харесва няма проблеми.
          Аз съм с такава карта SDcard 2GB и Prestigio430 + IGO8 49545 31.07.2008.Доволен съм.
          Мисля, че не си скапал тотално Prestigio-то. Може да се възстанови. От същата марка устройство на което все още не му е разбутана фабрично заложената структурата се прави през компютъра и въпросната програма за синхронизация пълен backup. След това този backup се прехвърля и възстановява върху проблемното устройство.А иначе Prestigio-то няма ресет и преминаване по заводски настройки напр.както при Navman iCN520 не е възможно.
          Успех

          Коментар


          • #6
            До: Prestigio 430 нещо май направих

            Благодаря

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X