Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гармин 140 LMT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гармин 140 LMT

    Донесоха ми тая играчка, за да и допълня поорязаната версия на CN.

    Закупена в Германия, и се ползва там, но собственика и не е успял да се прибере с навигация, защото картата е непълна.

    Хубаво, обаче при включване на компютъра тя се разпознава като Internal Storage, и, за съжаление, това, което се вижда в тоя сторидж, са някои основни папки гармински, но далеч не всички, скрити папки няма, и не знам откъде да го почна.

    На първо ровене не открих почти нищо за тоя модел.

    Моля за съвет.

  • #2
    От: Гармин 140 LMT

    От екрана за звука горен десен ъгъл докато влезеш в системното меню. Другия вариант е от големия скоростомер на трип компютъра. Мисля едно от последните беше да се превключи на МТР сетингс.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #3
      От: Гармин 140 LMT

      Златен си!!!!
      Обаче.. беше на МТР Auto detect, превключих го на Mass Storage, и единствената разлика е, че се появи nuviDrive.ico И МапСорса го видя устройството.....

      .System и Maps няма. (експлорера ми е настроен правилно)

      При стартиране излиза за миг надпис - "Зареждане на скрити карти".
      Последно редактирано от Veni1; 02-01-14, 14:16.

      Коментар


      • #4
        От: Гармин 140 LMT

        Въпроса го реших палиативно - като сложих една mSD 4GB card, и на нея един CN, и всичко си дойде на местата.
        Отбелязах две интересности:

        -папка .System така и не намерих;
        -папка Map нямаше - създадох, поставих някаква карта за проба, и тя си проработи.

        Така или иначе, въпроса е решен и синът на приятеля ми ще се прибира културно в Германията - с навигацията..

        Благодаря за съветите, ISG!

        Коментар


        • #5
          От: Гармин 140 LMT

          Това направили го , особено т.2 е много важна:
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            От: Гармин 140 LMT

            Да, направено е.
            На други устройства, вързани на същия компютър, нямам проблеми и се вижда това, което ми трябва
            Но въпроса се реши с външна карта памет.

            Коментар


            • #7
              От: Гармин 140 LMT

              Не е много решен , защото ще има две карти за еднакви територии. Можеш да я изключиш едната от менюто , но най-вероятно търсенето ще става и по двете и ще се товари ненужно.

              П.П. Може да пробваш и този вариант:
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...16#post1602016
              Последно редактирано от milstan; 03-01-14, 17:45.

              Коментар


              • #8
                От: Гармин 140 LMT

                Ами старата - частичния презент на CN , я изключих, направих една-две симулации - сякаш се държи добре.
                Така или иначе, синът на приятеля ми трябва да тръгва утре много рано сутринта, така че ограничението по време задейства вече.

                Това чудо 140 LMT - върви с preloaded maps.
                Може би това е причината тия карти да са завряни там, дето Windows не огрява ( да не кажа това, дето ми е на езика, де).

                Ако картата не е е чекната в менюто на устройството, каква е вероятността тя да се използва, или да забавя работата на уреда?

                Днес го оставих в този вид - има някакви изрезки от някакъв дърт СN, които в момента не са чекнати, и са в уреда, и чисто нов CN, който е натикан на SD-card, и сякаш всичко си работи - в симулация от тук до другия край на Европата, и в реален режим - из града си ме води правилно.

                Младежа, чието е устройството, на предложението ми да го тествам до Берлин и обратно срещу минимално възнаграждение плюс разходи ... се изхили... както и аз, де.
                140 евра струвала тая сапунерка в немско.
                Не ми хареса.

                ама май излязох от ситуацията.

                Благодаря на milstan и ISG.
                Ангажирам се с много бири - по всяко време - с удоволствие!

                Коментар


                • #9
                  От: Гармин 140 LMT

                  Важното е да работи , другото е само теория !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гармин 140 LMT

                    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                    Важното е да работи , другото е само теория !
                    Отново ти благодаря!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X